Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

niedziela, 06 listopada 2011 16:31
EFEKTOWNY DEBIUT GROUPONA

Debiut Groupona na giełdzie

Zakupy grupowe to trend w branży związanej z Internetem, który zyskał popularność w ostatnim czasie. Strony takie jak Groupon czy Gruper wypełniły lukę na e-rynku pomiędzy sklepami internetowymi a serwisami aukcyjnymi. Serwisy zakupów grupowych nastawione są na pośrednictwo przy sprzedaży usług. Główne branże zainteresowań to: turystyka, usługi gastronomiczy oraz kosmetyczne.

Współpraca z Grouponem może przynieść korzyści lub straty dla firmy usługowej. Wszystko zależy od umiejętnego przygotowania oferty. Już niedługo firma RekinySukcesu.pl będzie posiadała w ofercie przygotowanie firmy do współpracy z serwisami zakupów grupowych. Śledźcie naszą stronę na bieżąco. A tymczasem zapraszamy do lektury, które prezentuje "Efektowny debiut Groupona" na giełdzie. 

 

Mateusz Biernacki
Mateusz Biernacki

Subskrybuj na YT

Kalendarz wpisów

« Kwiecień 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu