Efektowny debiut Groupona

Zakupy grupowe to trend w branży związanej z Internetem, który zyskał popularność w ostatnim czasie. Strony takie jak Groupon czy Gruper wypełniły lukę na e-rynku pomiędzy sklepami internetowymi a serwisami aukcyjnymi. Serwisy zakupów grupowych nastawione są na pośrednictwo przy sprzedaży usług. Główne branże zainteresowań to: turystyka, usługi gastronomiczy oraz kosmetyczne.

Spis treści

  Współpraca z Grouponem może przynieść korzyści lub straty dla firmy usługowej. Wszystko zależy od umiejętnego przygotowania oferty. Już niedługo firma RekinySukcesu.pl będzie posiadała w ofercie przygotowanie firmy do współpracy z serwisami zakupów grupowych. Śledźcie naszą stronę na bieżąco. A tymczasem zapraszamy do lektury, które prezentuje "Efektowny debiut Groupona" na giełdzie. 

  keyboard_arrow_up

  Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

  Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

  Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

  keyboard_arrow_up