Strona internetowa dla przedszkola

Mali Odkrywcy to nowo otwarty obiekt przedszkolny na terenie Nowy Rudy. Przedszkole z profesjonalną kadrą wychowawczą, z nowoczesnymi salami wyposażonymi w różne zabawki stymulujące rozwój dzieci. Nie zabraknie też pełnowartościowych i zdrowych posiłków zgodnych z piramidą żywieniową, oprócz tego wiele różnorodnych zajęć dodatkowych.

Mali Odkrywcy - punkt przedszkolny

Zakres wykonanych prac

CMS Joomla

Slider

Formularz kontaktowy

Moduł galerii zdjęć

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Animacje graficzne

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up