Strona internetowa dla przedszkola

Mali Odkrywcy to nowo otwarty obiekt przedszkolny na terenie Nowy Rudy. Przedszkole z profesjonalną kadrą wychowawczą, z nowoczesnymi salami wyposażonymi w różne zabawki stymulujące rozwój dzieci. Nie zabraknie też pełnowartościowych i zdrowych posiłków zgodnych z piramidą żywieniową, oprócz tego wiele różnorodnych zajęć dodatkowych.

Mali Odkrywcy - punkt przedszkolny

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

CMS Joomla

Slider

Formularz kontaktowy

Moduł galerii zdjęć

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Animacje graficzne

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up