Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Nasze strony cechują się profesjonalnie wykonaną optymalizacją pod pozycjonowanie, którą wykonujemy już podczas jej tworzenia.

Pozycjonowanie stron internetowych - SEO

Prowadząc biznes w Internecie, warto zadbać, aby nasi użytkownicy odnaleźli naszą witrynę internetową w wynikach wyszukiwania. Twoja strona internetowa powinna znajdować się, na wybrane wyrażenia kluczowe, w pierwszej 10-tce wyszukiwarki Google. To Twój obowiązek. Bez obaw, zleć to Rekinom!

Nasze strony cechują się profesjonalnie wykonaną optymalizacją pod pozycjonowanie, którą wykonujemy już podczas jej tworzenia. Osiągamy to przez współpracę z klientem podczas tworzenia treści na stronę internetową. Wykonujemy również audyty SEO.

Jesteśmy zwolennikami metody White Hat SEO. Co to oznacza? Działamy zgodnie z wytycznymi wyszukiwarek. Stawiamy na content i inbound marketing, czyli na wartościowe treści oraz stałe optymalizowanie i aktualizowanie strony. Efekt jest wolniejszy niż przy zastosowaniu nielegalnych praktyk, ale trwalszy i bezpieczniejszy. Stosowanie nielegalnych praktyk może szybko doprowadzić do blokady strony przez wyszukiwarki.

Do metod etycznego pozycjonowania zaliczamy takie metody jak: optymalizacja kodu, korzystanie z naturalnego linkowania, przyspieszenie czasu ładowania się witryny, responsywność, właściwa struktura nagłówków oraz odpowiednia kompresja.

Agencja Marketingowa Wrocław

Dlaczego warto pozycjonować u nas?

Pozycjonowanie stron internetowych

SEO Panel

Korzystamy z zaawansowanych narzędzi

Pozycjonowanie stron internetowych

Elastyczna umowa

Rozliczamy się tylko za osiągnięte wyniki

Pozycjonowanie Wrocław

Raporty

Generujemy comiesięczne raporty

Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław

Optymalizacja działań

Analizujemy statystyki i ruch na stronie

Audyty UX

Audyty SEO

Wykonujemy audyty SEO

Pozycjonowanie Wrocław

Jesteśmy konsekwentni

Pozycjonujemy tylko strony wykonane przez nas

Jak działa pozycjonowanie?

Agencja Marketingowa Wrocław

Pozycjonowanie polega na podnoszeniu renomy Twojej strony w wyszukiwarce Google. Wysokiej pozycji nie da się zdobyć z dnia na dzień – trwa to miesiącami. Wyraźnych efektów pozycjonowania można spodziewać się po około 3 - 6 miesiącach współpracy.

Po otrzymaniu listy wyrażeń kluczowych od klienta dokonujemy wstępnej selekcji. Przez ciągłą analizę statystyk i ruchu na stronie podpowiadamy klientowi o ewentualnych korektach w zakresie dobranych wyrażeń kluczowych, aby zoptymalizować działania.

Generujemy comiesięczne raporty dla Klientów, z których jasno wynika, jak zmienia się pozycja w wyszukiwarce oraz za co dokładnie płaci nasz klient. Rozliczamy się tylko za osiągnięte wyniki, więc jeśli coś się nie powiedzie, to Klient nie ponosi żadnych opłat z tytułu pozycjonowania.

Jesteśmy skuteczni!

Pozycjonujemy się na frazę "agencja marketingowa Wrocław" i jesteśmy w top10 pozycji w wynikach organicznych. Mimo że nie jesteśmy najwięksi, działamy profesjonalnie i z rozmachem. Skoro siebie potrafimy dobrze wypozycjonować, zrobimy to też z Twoją stroną!

Wyprzedzamy tysiące witryn konkurencji!

Agencja Marketingowa Wrocław

Rozwijamy się!

Agencja Marketingowa Wrocław

Na firmowym blogu piszemy artykuły związane z pozycjonowaniem i SEO, w tym działaniami z tzw. mikrodanymi. Standard ten wiąże się z indeksacją strony www przez roboty, dlatego witrynę z zaimplementowanymi mikrodanymi łatwiej znaleźć w sieci. Więcej o tym, co to są mikrodane, można znaleźć na tej stronie -

http://www.rekinysukcesu.pl/blog/67-co-to-sa-mikrodane

Jakiś czas temu Google uruchomiło nową funkcjonalność, która może pomóc w pozycjonowaniu organicznym strony internetowej. Funkcjonalnością tą jest Direct Answers. Przeczytaj artykuł -

http://www.rekinysukcesu.pl/blog/70-direct-answers-zapowiedz-zmian

Kto ma informacje, ten ma władzę. Kto ma władzę, ten ma pieniądze. Implikując, kto ma informacje ten ma pieniądze. Informacja to nie tylko wiedza jak szybko i skutecznie szukać, to także świadomość jak szukają inni. A jak szukamy w Internecie? Dowiedz się więcej na ten temat pod tym linkiem -

http://www.rekinysukcesu.pl/blog/65-jak-szukamy-w-internecie

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu