Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Szkolenie GrafIT
Referencja Szkolenie zostało przeprowadzone w profesjonalny i ciekawy sposób. Prowadzący przytoczył wiele praktycznych przykładów i wzbudził duże zainteresowanie uczestników. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
Kategoria Szkolenia
Autor Jakub Żejmo, Koordynator pierwszej edycji projektu GrafIT

GrafIT to najnowszy projekt NZS UE Wrocław. Tematyka nowego przedsięwzięcia dotyka najnowszych technologii, tajemnic social media, zastosowań internetu w marketingu, a także szeroko pojętej tematyki IT.

Obszar szkolenia: Jak pozyskiwać klientów przez Internet?

Data szkolenia: marzec 2017 r.

Adres: GrafIT 

 

Szkolenie zostało przeprowadzone w profesjonalny i ciekawy sposób. Prowadzący przytoczył wiele praktycznych przykładów i wzbudził duże zainteresowanie uczestników. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.


Jakub Żejmo, Koordynator pierwszej edycji projektu GrafIT

 

Zakres szkolenia:

  • metody i narzędzia pozwalające pozyskiwać klientów przez Internet,
  • jak skutecznie zarządzać stroną www,
  • czy Google AdWords się opłaca,
  • jak mierzyć konwersje.

Szkolenia GrafIT

 

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu