Kampanie Google Ads (dawniej AdWords)

Płatne reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords) to jedna z najskuteczniejszych form pozyskiwania Klientów poprzez Internet. Jej skuteczność wynika z precyzyjnego sposobu dotarcia do grupy docelowej. Kiedy użytkownicy szukają czegoś w Google, używają jednego z odpowiednio dobranych wyrażeń kluczowych, a Twoja reklama pojawia się nad wynikami wyszukiwania. Oznacza to, że trafi do osób już nią zainteresowanych. Decydujące elementy to odpowiednie przygotowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii Google Ads (AdWords), a to najlepiej zostawić nam. Pamiętaj, płacisz tylko za klikniętą reklamę, nie za jej wyświetlenie!

Google Ads (AdWords)

Z Google Ads (AdWords) wiesz, ile osób widzi Twoje reklamy i jaki odsetek w nie klika, aby odwiedzić Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwonić. Narzędzia śledzenia pozwalają nawet zobaczyć rzeczywistą sprzedaż generowaną przez Twoją witrynę dzięki reklamom.

W ramach Google Ads (AdWords) przygotowujemy, wdrażamy i optymalizujemy także kampanie: remarketingowe, displayowe, produktowe czy w serwisie YouTube.

Dlaczego warto wybrać Rekiny do kampanii Google Ads (AdWords)?

Jesteśmy drobiazgowi

Dzięki czemu osiągamy ponadprzeciętne rezultaty

Partner Google

Jesteśmy oficjalnym partnerem Google

Codzienna optymalizacja

Dbamy o jakość i skuteczność Twojego konta

Raporty

Comiesięczne raporty o przebiegu kampanii

Brak minimalnego budżetu

Wielkość inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie

Doświadczenie w branżach

Edukacja, finanse, hotele i gastronomia, kultura i sport, nieruchomości...

Elastyczność

Gdy wymaga tego sytuacja poprawimy stronę docelową

Rozwijamy się

Uczestniczymy w szkoleniach z Google Ads (AdWords)

Specjaliści

Posiadamy certyfikaty Google Ads (AdWords)

Miesięczne statystyki wszystkich kont, które obsługujemy

0

Kliknięć w reklamę

0

Wyświetleń

0%

Średnia liczba kliknięć reklamy podzielona przez liczbę jej wyświetleń

Kampanie Google Ads
0.19%

Współczynnik konwersji

0

Wydali nasi klienci w zeszłym miesiącu na reklamy

0 /10

Średni wynik jakości

RekinySukcesu.pl oficjalnym partnerem Google!

Jakość naszych usług została wyróżniona przez Google przyznaniem statusu Partnera Google. Sprawdź nasz profil firmy. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i narzędziami oraz stosujemy skuteczne, oraz sprawdzone metody działania.

Uczestnictwo w Programie Google Partners świadczy o wysokim standardzie jakości świadczonych usług oraz poziomu obsługi Klienta. Jako agencja marketingowa i interaktywna z Wrocławia otrzymujemy niestandardowe wsparcie, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostarczać unikatowe rozwiązania dla swoich klientów. Wszystkie informacje wymieniane na linii Agencja - Zespół Agencyjny służą lepszej optymalizacji działań i są w pełni poufne.

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi opiekunami z Google Ads (AdWords). Rozmawiamy z nimi m.in. o strukturze kampanii i zwiększeniu konwersji. Rozwijamy się, po to, by dostarczyć Wam najlepsze dostępne rozwiązania na rynku.

Nasza Agencja poprowadzi kampanię
zawsze lepiej, skuteczniej i taniej!

Elastyczność i przejrzystość kampanii Google Ads (AdWords)

W Google Ads (AdWords) nie płacisz za wyświetlenie reklamy, ale tylko wtedy, gdy ktoś ją kliknie i przejdzie do Twojej witryny. Inaczej mówiąc, ponosisz koszty wyłącznie, kiedy Twoje reklamy odnoszą skutek. Ceny za kliknięcie zależą od wielu czynników, ale przede wszystkim od tego, jak wiele firm reklamuje się na dane wyrażenie kluczowe. Drugim bardzo ważnym czynnikiem, wpływające na cenę za kliknięcie jest to, jak celowana jest twoja reklama, względem zapytania, które wpisał w wyszukiwarkę użytkownik.

Wielkość inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie - nie ma wymagań związanych z minimalnym budżetem czy terminami kampanii reklamowej. Możesz np. zacząć od budżetu miesięcznego w wysokości 300 PLN i maksymalnego kosztu 0,50 PLN za każde kliknięcie reklamy.

Elastyczność i przejrzystość

W każdej chwili Twoja dyspozycja może być zmieniona. Możemy w dowolnym momencie dostosowywać praktycznie wszystkie aspekty kampanii reklamowej. Możemy np. zmienić budżet, teksty reklam, wyrażenia kluczowe, ukierunkowanie geograficzne, dni i godziny wyświetlania reklam oraz wiele innych parametrów.

Możemy ustawić wyświetlanie reklam tylko osobom, które szukają czegoś w określonym mieście, regionie lub kraju (np. strony www Kłodzko czy szkolenia dla firm Wrocław). Przykładowo reklama może być kierowana do klientów w promieniu do 40 kilometrów od firmy lub do wszystkich użytkowników na świecie.

Pracujemy tylko i wyłącznie na Twoim koncie. To Ty zasilasz kampanie i pobierasz fakturę. Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl jest wpięta jako firma zarządzająca konfiguracją i optymalizacją kampanii.

O kampaniach online mówimy więcej na naszych szkoleniach (prowadzonych także w formie webinarów). Jeśli dowiedziałeś/dowiedziałaś się o szczegółach na temat kampanii podczas szkolenia, miło nam powitać Cię na stronie Rekinów ;) Jeśli nie było Cię na naszym szkoleniu - nie szkodzi! Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości na temat kampanii Google Ads (AdWords) i zaproponujemy, w jaki sposób możemy je wdrożyć w Twoim biznesie.

Remarketing w ramach Google Ads (AdWords)

Remarketing jest rodzajem kampanii prowadzonej w ramach programu reklamowego Google Ads (dawniej Google AdWords). Umożliwia dotarcie do osób, które już odwiedziły Twoją stronę lub skorzystały z aplikacji mobilnej. Celowana reklama wyświetla się w/w użytkownikom podczas przeglądania innych stron internetowych oraz wyszukiwania informacji w Google.

Przy implementacji najnowszego kodu Google Analytics na naszej stronie www możemy, w panelu administratora Google Analytics, tworzyć listy remarketingowe. Listy remarketingowe to np. lista osób, które spędziły w naszym serwisie więcej niż 5 minut i odwiedziły więcej niż 10 podstron. Tylko tym osobom będą się wyświetlały nasze reklamy Google Ads (AdWords). Takie reklamy dla grupy remarketingowej można, dzięki znajomości ich zachowań na naszej www, przygotować dokładnie pod ich potrzeby.

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć sprzedaż, liczbę rejestracji czy budować świadomość marki, remarketing może być strategicznym elementem Twojej reklamy. Umożliwia on zwiększenie zwrotu z inwestycji (ROI) wszystkim reklamodawcom.

Jak działa remarketing?

Wejście na Twoją WWW

Ciasteczko remarketingowe

Wyjście na inne WWW

REKLAMA

Użytkownik wraca na twoją stronę!

Jakie są zalety kampanii remarketingowych w Google Ads (AdWords)?

CPC

Płatność tylko za kliknięcie

Branding

Łatwe budowanie wizerunku marki

Ukierunkowanie

Wyświetlanie reklam tylko zainteresowanym użytkownikom

Cross-selling

Komplementarność produktów i usług

Różne formy reklam

Reklamy tekstowe i graficzne

Cele reklamowe

Łatwe dostosowanie list remarketingowych

Profesjonalne kampanie Google Ads oparte o najnowsze narzędzia

Narzędzie Google Search Console

Google Search Console

Narzędzie Google Analytics

Google Analytics

Narzędzie Heap Analytics

Heap Analytics

Narzędzie Google Optimize

Google Optimize

Narzędzie Google Tag Manager

Google Tag Manager

Narzędzie Google Data Studio

Google Data Studio

Narzędzie Google Jamboard

Google Jamboard

Narzędzie Ubersuggest

Ubersuggest

Stawiasz na efektywność w marketingu?

Mamy 12 lat doświadczenia na rynku marketingu cyfrowego. Historia rozwoju naszej agencji interaktywnej biegła równolegle z rozwojem Internetu. A my zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy na czasie. Bo efektywność płynie w naszej krwi.

Stosowaliśmy performance marketing (marketing oparty na efektywności), zanim nie stało się to modne. Analityka jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych działań – od kampanii, po strony internetowe. Monitorujemy pozycje, wydajność, efektywność, konwersje – wszystko, co da się zmierzyć. Może dlatego mówi się, że Rekiny są zabójczo skuteczne?

Zaufało nam już niemal 400 firm. Nasz 15-osobowy zespół stworzył setki stron internetowych i kampanii dla przedsiębiorstw z całej Polski. Posiadamy 2 biura (Wrocław i Kłodzko) i milion innych zalet. Chcesz poznać kolejne? Umów się na spotkanie!

keyboard_arrow_up