Obsługa kont na portalach społecznościowych

Portale społecznościowe są świetnym miejscem, w którym możesz zapoznać przyszłych Klientów ze swoją marką i ofertą. Duża liczba użytkowników, wiele możliwych sposobów dotarcia do Klientów oraz rozbudowane narzędzia analityczne czynią konta społecznościowe - obok strony internetowej - doskonałym handlowcem. Dzięki opcjom automatyzacji konto społecznościowe może wymagać bardzo niewielkiego nakładu pracy, przynosząc przy tym bardzo duże zyski.

Obsługa Fanpage

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl kompleksowo obsługuje konta społecznościowe, proponuje strategie marketingowe, tworzy grafiki i treści oraz utrzymuje niezbędne interakcje z Klientami. Analizuje zastosowane działania i w razie potrzeby proponuje ich modyfikację. Nasi doświadczeni specjaliści ds. social media doskonale rozumieją reguły, jakie panują w portalach społecznościowych. Dzięki temu skutecznie docierają do nowych użytkowników.

Obsługujemy profile firmowe na Facebooku i Instagramie

Posiadanie profilu na Facebooku nie jest zarezerwowane dla wielkich korporacji o zasięgu ogólnopolskim czy światowym. Dziś konta społecznościowe mają zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i jednostki rządowe czy samorządowe. Rozbudowany fanpage na Facebooku może być głównym źródłem ruchu na stronie internetowej i główną reklamą firmy. Konta społecznościowe dają możliwość zbudowania świadomości marki wśród użytkowników portalu (tzw. branding) oraz wytworzenia jej pozytywnego wizerunku.

Nasza agencja marketingowa kompleksowo obsługuje konta firm w portalach społecznościowych:

Wypełniamy Twój fanpage

Pełne uzupełnienie fanpage zachęci klientów do odwiedzenia twojego lokalu.

Przygotowujemy materiały graficzne

Nasze grafiki zawsze spełniają wymogi oraz zalecenia Facebooka i Instagrama.

Tworzymy aktualne i oryginalne posty

Posty związane z promocjami, akcjami specjalnymi, bieżącymi wydarzeniami i wiele innych.

Prowadzimy dialog z Twoimi Klientami

Klienci cenią sobie firmy, które nie pozostawiają ich pytań bez odpowiedzi.

Portale społecznościowe dają niemal nieograniczone możliwości generowania ruchu organicznego (niezwiązanego z reklamami) na fanpage’u. Ponadto możliwe jest wzmocnienie tego ruchu płatnymi reklamami Facebook Ads i Instagram Ads.

Organizujemy konkursy na Facebooku

Konkursy są świetnym sposobem na dotarcie do dużej liczby odbiorców – nawet przy niewielkim budżecie. Dzięki zachęcaniu do wykonania akcji takich jak dodawanie komentarzy i reakcji oraz udostępnianie posta, informacja o Twojej firmie sama dociera do kolejnych użytkowników. W ten sposób wieści o Twojej marce i jej ofercie rozpowszechniają się w Internecie. Dzięki ufundowanej nagrodzie (którą może być np. bon na produkt lub usługę) zyskasz wiernych fanów.

Szczegóły konkursu zależą od rodzaju prowadzonej działalności. Okazją do przeprowadzenia konkursu może być zbliżające się święto lub popularne w Sieci wydarzenie (Real Time Marketing). Dzięki kompleksowej obsłudze kont społecznościowych oferowanej przez agencję marketingową RekinySukcesu.pl z Wrocławia nie musisz martwić się o wymyślanie koncepcji konkursu, przygotowanie regulaminu, treści i grafik. Zrobimy to wszystko za Ciebie, a Tobie pozostanie cieszyć się z pozyskanych nowych klientów.

Nasza obsługa konkursów obejmuje:

Opracowanie koncepcji konkursu

Przygotowanie regulaminu

Przygotowanie grafik

Wypromowanie wydarzenia

Analizę statystyk

Wykorzystujemy narzędzia automatyzacji

Automatyzacje są niezbędne, aby prowadzić jednocześnie interakcje z wieloma użytkownikami. Ułatwiają przeprowadzenie konkursu lub specjalnej promocji. Pozwalają na szybkie, dokładne i wyczerpujące odpowiedzi na popularne pytania.

W ramach naszej kompleksowej obsługi kont społecznościowych projektujemy zaawansowane interakcje z użytkownikami. W imieniu konta Twojej marki możemy kontaktować się z nimi przez Messengera i – w przypadku zgody – tą drogą przesyłać im informacje o promocjach.

Od zawsze, niemal przy każdej okazji, zachwalaliśmy automatyzację jako skuteczną, choć nieoczywistą metodę optymalizacji strony internetowej. Uczestnicy naszych szkoleń wiedzą również zapewne, jak cenimy sobie wykorzystanie social media w biznesie. Dlatego uwielbiamy automatyzacje na portalach społecznościowych i bardzo chętnie zastosujemy je na Twoim fanpage'u.

Obsługa kont społecznościowych

Real Time Marketing – strategia efektywna i efektowna

Fanpage na Facebooku - obsługa

Real Time Marketing polega na publikowaniu treści nawiązujących do aktualnych, popularnych w Sieci wydarzeń. Błyskotliwe i humorystyczne treści związane z popularnym w danej chwili wydarzeniem dają dużą przewagę nad klasycznymi treściami. Mogę one bowiem zachęcić niezainteresowanych naszą marką i usługami użytkowników do udostępniania, komentowania i reagowania na nasze posty. Dzięki real time marketingowi rośnie świadomość marki wśród użytkowników portalu społecznościowego.

W zależności od obranej strategii zespół specjalistów ds. social media naszej agencji interaktywnej przygotowuje również posty bazujące na real time marketingu. Może to być na przykład grafika nawiązująca do wypowiedzi znanej osoby czy sukcesu popularnego zespołu sportowego.

Analizujemy statystyki - trzymamy rękę na pulsie

Potężną przewagą marketingu internetowego (e-marketingu) nad innymi jego formami jest możliwość oceny efektów prowadzonych działań. Portale społecznościowe umożliwiają przeprowadzenie rzetelnej analizy, które strategie okazały się skuteczne, a które są stratą czasu (więc i pieniędzy). Wykorzystujemy te informacje, aby zaproponować jeszcze skuteczniejszą obsługę konta społecznościowego.

Analizujemy korzyści, jakie przyniosła publikacja konkretnych postów. Sprawdzamy przypływ nowych użytkowników, zadowolenie czy zaangażowanie użytkowników. Na tej podstawie dobieramy tematykę, treść czy godzinę publikacji kolejnych postów.

Skontaktuj się z nami

Profesjonalna obsługa kont społecznościowych oparta o najnowsze narzędzia

Narzędzie Meta Business Suiter

Meta Business Suiter

Narzędzie Canva

Canva

Narzędzie AnswerThePublic

AnswerThePublic

Narzędzie Hootsuite

Hootsuite

Narzędzie Piliapp

Piliapp

Narzędzie Adobe Spark

Adobe Spark

Narzędzie Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Narzędzie CapCut

CapCut

Narzędzie Zyro

Zyro

Narzędzie ManyChat

ManyChat

Stawiasz na efektywność w marketingu?

Mamy 12 lat doświadczenia na rynku marketingu cyfrowego. Historia rozwoju naszej agencji interaktywnej biegła równolegle z rozwojem Internetu. A my zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy na czasie. Bo efektywność płynie w naszej krwi.

Stosowaliśmy performance marketing (marketing oparty na efektywności), zanim nie stało się to modne. Analityka jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych działań – od kampanii, po strony internetowe. Monitorujemy pozycje, wydajność, efektywność, konwersje – wszystko, co da się zmierzyć. Może dlatego mówi się, że Rekiny są zabójczo skuteczne?

Zaufało nam już niemal 400 firm. Nasz 15-osobowy zespół stworzył setki stron internetowych i kampanii dla przedsiębiorstw z całej Polski. Posiadamy 2 biura (Wrocław i Kłodzko) i milion innych zalet. Chcesz poznać kolejne? Umów się na spotkanie!

keyboard_arrow_up