Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Specjalizujemy się w szkoleniu z zakresu marketingu internetowego. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam prowadzić szkolenia z wykluczeniem błędów, popełnianych bez długotrwałej praktyki i codziennego zdobywania doświadczeń.

Szkolenia i wykłady marketingowe

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl specjalizuje się w szkoleniu z zakresu marketingu internetowego. Nasze kilkuletnie doświadczenie w branży pozwala nam prowadzić szkolenia z wykluczeniem błędów, jakie popełnia się bez długotrwałej praktyki i codziennego zdobywania nowych doświadczeń.

 

Przykładowa tematyka szkoleń:

  • skuteczna strona internetowa (jaki jest cel skutecznej strony internetowej, jak go osiągnąć, jak badać rezultaty, jakie stosować narzędzia);
  • nowoczesna komunikacja marketingowa (jak dobierać kanały dotarcia do Klientów, jaka jest psychologia wyborów konsumenckich, gdzie szukać dobrych przykładów);
  • strategia błękitnego oceanu (jak w dobie kryzysu stać się liderem rynku, jak prezentować ofertę, gdzie możemy prezentować nasze wyróżniki);
  • marketing kreatywny (jak stać się kreatywnym, jakie narzędzia wykorzystywać, metoda 6 kapeluszy, jak poznać osobę kreatywną).

 

Współpracując z każdym Klientem, staramy się przekazywać wiedzę, która pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Odpowiadamy na najbardziej nurtujące pytanie: gdzie i jak inwestować pieniądze w działania marketingowe, żeby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Szkolenia marketingowe

Dlaczego szkolenia z Rekinami?

Doradzamy w wyborze szkolenia

Doradztwo

Pomagamy w wyborze szkolenia

Konsultacje szkolenia

Konsultacja

Udzielamy konsultacji podczas szkolenia

Oszczędzasz dzięki wiedzy

Oszczędność

Wskazujemy darmowe narzędzia pracy

Przekazujemy wiedzę, która rozwija firmy

Wiedza

Zyskasz wiedzę, która rozwinie Twoją firmę

Certyfikujemy szkolenia

Certyfikat

Po ukończeniu szkolenia zyskasz certyfikat

Realny rozwój

Rozwój

Osiągaj najlepsze rezultaty

Jak przekazujemy wiedzę?

Cele przykładowego szkolenia

Szkolenia marketingowe Wrocław

Celem szkolenia jest zwiększenie świadomości o sile Internetu oraz wręcz nieograniczonych możliwościach, jakie płyną z umiejętnego posługiwania się tym kanałem dotarcia do klienta. Każdy uczestnik pozna nowoczesne strategie marketingowe, będzie umiał je zastosować oraz mierzyć ich skuteczność. Pozwoli to na zoptymalizowanie czasu pracy oraz zwiększone dochody w firmie.

Adresatami szkolenia mogą zostać pracownicy działów marketingu i sprzedaży, przedstawiciele handlowi, pracownicy branży reklamowej, mikro- i mali przedsiębiorcy zaangażowani w działania marketingowe, pracownicy recepcji hotelowych oraz osoby bezpośrednio związane z obsługą klienta, pracownicy marketingu w sieciach sprzedaży, absolwenci kierunków biznesowych zainteresowani rozwojem wiedzy z zakresu marketingu, menedżerowie działów sprzedaży i marketingu w firmach produkcyjnych i handlowych, osoby rozwijające własną ścieżkę kariery w zakresie podwyższenia kwalifikacji zawodowych w zakresie marketingu.

Zwiększ konkurencyjność firmy dzięki poszerzeniu swoich kompetencji

Przykładowe realizacje

Joomla Day 2015

Szkolenia marketingowe Wrocław Czytaj więcej

Uniwersytet Wrocławski

Szkolenie dla Uniwersytetu Wrocławskiego Czytaj więcej

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu