Szkolenia z zakresu marketingu (w tym webinary)

Szkolenia marketingowe prowadzone przez agencję interaktywną RekinySukcesu.pl z Wrocławia od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Naszą specjalnością jest marketing internetowy, tak zwany e-marketing. Wieloletnie doświadczenie w branży marketingowej, oparte na wiedzy pracowników i nieustannej ewaluacji naszych projektów, pozwala nam rzetelnie i skutecznie szkolić z zakresu e-marketingu. Dlatego podczas naszych szkoleń marketingowych przekazujemy także wiadomości, które zdobyliśmy dzięki codziennej praktyce — doświadczeniom agencji marketingowej.

Oto najczęściej przeprowadzane przez nas szkolenia z marketingu:

Skuteczna strona internetowa

Jaki jest cel skutecznej strony internetowej? Jak go osiągnąć? Jak badać rezultaty, jakie stosować narzędzia?

Nowoczesna komunikacja marketingowa

Jak dobierać kanały dotarcia do Klientów? Jaka jest psychologia wyborów konsumenckich? Gdzie szukać dobrych przykładów?

Strategia błękitnego oceanu

Jak w dobie kryzysu stać się liderem rynku? Jak prezentować ofertę? Gdzie możemy prezentować nasze wyróżniki?

Marketing kreatywny

Jak stać się kreatywnym? Jakie narzędzia wykorzystywać? Metoda 6 kapeluszy. Jak poznać osobę kreatywną?

Ponadto w ofercie mamy między innymi szkolenia z zakresu:

  • Social Media a biznes — jak, gdzie, kiedy?
  • Kampanie online
  • Analityka internetowa
  • Automatyzacja w marketingu — leżę, pachnę i zarabiam

Współpracując z każdym Klientem, staramy się przekazywać wiedzę, która pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Odpowiadamy na najbardziej nurtujące pytanie: gdzie i jak inwestować pieniądze w działania marketingowe, żeby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Dlaczego szkolenia marketingowe z Rekinami?

Doradztwo

Pomagamy w wyborze szkolenia

Konsultacja

Udzielamy konsultacji podczas szkolenia

Oszczędność

Wskazujemy darmowe narzędzia pracy

Wiedza

Zyskasz wiedzę, która rozwinie Twoją firmę

Certyfikat

Po ukończeniu szkolenia zyskasz certyfikat

Rozwój

Osiągaj najlepsze rezultaty

Jak przekazujemy wiedzę podczas szkoleń z marketingu?

Nie ma dwóch takich samych szkoleń przeprowadzonych przez agencję marketingową RekinySukcesu.pl. Szkolenie marketingowe musi spełnić określone oczekiwania Klienta, dlatego zaczynamy od ustalenia i zrozumienia, jakie treści najbardziej przydadzą się Klientowi.

Po ustaleniu celów szkolenia zaczynamy przygotowania. Na tym etapie również kierujemy się potrzebami Klienta, które szkolenie powinno zaspokoić. Przygotowujemy prezentację bądź inne materiały szkoleniowe. Szkolenie przeprowadzamy we wspólnie ustalonym miejscu, na przykład w siedzibie firmy, auli uczelni lub w biurze naszej agencji marketingowej we Wrocławiu. Dodatkowo istnieje możliwość organizacji szkoleń online tzw. webinarów. Po zakończeniu szkolenia przeprowadzamy jego ewaluację.

Jak przygotowujemy nasze szkolenia?

Analiza potrzeb szkoleniowych

Ustalenie celów szkolenia

Przygotowanie materiałów szkoleniowych

Przeprowadzenie szkolenia

Przeprowadzenie ankiety po zakończeniu szkolenia

Cele przykładowego szkolenia marketingowego

Celem szkolenia jest zwiększenie świadomości o sile Internetu oraz wręcz nieograniczonych możliwościach, jakie płyną z umiejętnego posługiwania się tym kanałem dotarcia do klienta. Każdy uczestnik pozna nowoczesne strategie marketingowe, będzie umiał je zastosować oraz mierzyć ich skuteczność. Pozwoli to na zoptymalizowanie czasu pracy oraz zwiększone dochody w firmie.

Zwiększ konkurencyjność firmy dzięki
poszerzeniu swoich kompetencji

Szkolenia z marketingu

Adresatami szkolenia mogą zostać pracownicy działów marketingu i sprzedaży, przedstawiciele handlowi, pracownicy branży reklamowej, mikro- i mali przedsiębiorcy zaangażowani w działania marketingowe, pracownicy recepcji hotelowych oraz osoby bezpośrednio związane z obsługą klienta, pracownicy marketingu w sieciach sprzedaży, absolwenci kierunków biznesowych zainteresowani rozwojem wiedzy z zakresu marketingu, menedżerowie działów sprzedaży i marketingu w firmach produkcyjnych i handlowych, osoby rozwijające własną ścieżkę kariery w zakresie podwyższenia kwalifikacji zawodowych.

Szkolimy z zakresu marketingu — wszędzie, w tym poprzez webinary

Szkolenia z marketingu przeprowadzaliśmy dotąd zarówno we Wrocławiu, jak i w najdalszych zakątkach Polski.

Prowadzimy kanał #PoradnikMarketingowy na YouTube

Stworzyliśmy kanał #PoradnikMarketingowy na YouTube, po to byśmy mogli Ci pokazać narzędzia do marketingu oraz jak je używać. A wszystko po to, abyś mógł samodzielnie wykorzystywać narzędzia do swojego biznesu. Dlatego, jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub osobą, która interesuje się marketingiem, to kanał jest idealny dla ciebie.

Zobacz nasz przykładowy film z Poradnika Marketingowego i zacznij pozyskiwać nowych klientów.

Dzielimy się wiedzą z marketingu na blogu

Dlaczego jesteśmy krok przed konkurencją? Bo lubimy dzielić się wiedzą. Dlatego właśnie piszemy aktualności związane z internetem, marketingiem, social media oraz SEO. Sprawdź przykładowe nasze artykuły i zacznij wykorzystywać wiedzę w swoim biznesie.

Blog

Preprocesory css - wstęp do sass

CSS jest jednym z ważniejszych języków dla front-end web developera. Kaskadowe arkusze stylów (Cascading Style Sheets) są informacją dla przeglądarki, jak powinna wyglądać strona...

Blog

Dropshipping - nowoczesny model sprzedaży

Dropshipping to model sprzedaży internetowej, w którym towary dostarczane są do klienta detalicznego bezpośrednio z hurtowni. W takim modelu właściciel sklepu internetowego nie potrzebuje powierzchni magazynowej...

blog

Instagram dla firmy - 3 najczęściej zadawane pytania

Social media i biznes to dzisiaj zgrana para. Rozwój tej gałęzi reklamy internetowej to nie tylko ewolucja Facebooka, ale również zupełnie nowe kanały. Podczas spotkań z firmami widać wzmożone za...

Blog

Darmowa reklama dla każdego

Strona internetowa, Fan Page na Facebooku, czy profil na Youtubie to w większości przypadków chleb powszedni każdej firmy. Posiadamy te kanały komunikacji i z chęcią je wykorzystujemy. Przynoszą...

Opinie uczestników szkoleń marketingowych

Profesjonalne szkolenia oparte o najnowsze narzędzia

Narzędzie Zoom

Zoom

Narzędzie Prezi

Prezi

Narzędzie LiveWebinar

LiveWebinar

Narzędzie MindMeister

MindMeister

Narzędzie Google Jamboard

Google Jamboard

Przykładowe realizacje

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up