Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Strona internetowa to narzędzie, od którego każdy przedsiębiorca powinien rozpocząć działania zmierzające do pozyskania Klientów w Internecie. To na dobrze zaprojektowanej stronie www dochodzi do tzw. konwersji, czyli zakupu lub pozyskania danych od Klienta.
Kampanie, takie jak Google Ads (AdWords), mailingi czy prowadzenie kont na social media to tylko kroki, które mają za zadanie skierować ruch na stronę internetową.

Twoja nowa strona www powinna być jak dobry handlowiec: znać produkt (usługę), dobrze o tym produkcie mówić a do tego świetnie prezentować się w każdych warunkach.

Znamy się na tworzeniu stron internetowych i ciągle się w tej materii doskonalimy. O tym, jak ważna dla biznesu jest skuteczna strona internetowa, mówimy wiele na naszych szkoleniach (w tym webinarach) z zakresu marketingu w internecie. Ich uczestników zapewne nie musimy przekonywać, że poprawnie wykonana, zoptymalizowana strona WWW może przez lata, względnie niskim kosztem, pracować na sukces Twojej firmy.

Skuteczne strony www

Dla nas projektowanie stron www to nie tylko wyzwanie, ale i ogromna przyjemność. Wszystkie nasze realizacje cechuje bardzo wysoki poziom estetyki, funkcjonalności i użyteczności. Tworzenie profesjonalnej strony internetowej zaczynamy od analizy potrzeb klienta oraz analizy rynku i konkurencji. Na tej podstawie sugerujemy najskuteczniejsze rozwiązania.
Zrealizowane przez nas strony internetowe są innowacyjne oraz zgodne z aktualnymi trendami i standardami. Dbamy o to, aby były one bezpieczne, wydajne i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.

Głównym obszarem naszej działalności jest Dolny Śląsk, ale nie ograniczamy się tylko do tej lokalizacji. Dlatego zapraszamy zarówno klientów z Wrocławia, Kłodzka, Oławy, Opola, Jeleniej Góry, Legnicy, Lubina, Świdnicy, Dzierżoniowa, Polkowic, Środy Śląskiej, jak i z dalszych rejonów Polski, a nawet i świata. Mamy na swoim koncie także realizacje dla klientów z Warszawy i innych obszarów kraju, a i zlecenia z Marsa również się podejmiemy ;)

Ważne aspekty tworzonych przez nas stron internetowych

Kopie bezpieczeństwa

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i robimy automatyczne kopie

Prezentacja treści

Wizualne dopasowanie treści zapewni przejrzystość Twojej stronie

Bezpieczne formularze

Dzięki użyciu Captchy chronimy Cię przez zalewem spamu

SEO

Daj się odnaleźć w wyszukiwarce w gąszczu innych firm

Google Analytics

Projektujemy strony internetowe, które można łatwo zintegrować z narzędziami do analizy ruchu

LiveChat

Ułatwienie komunikacji z Klientem przy pomocy szybkiego czatu

Wyjątkowe galerie

Dobrze przygotowane zdjęcia zapewnią świetny efekt wizualny

Newsletter

Dotrzyj ze swoimi produktami do jak najszerszego grona odbiorców

Wtyczki społecznościowe

Integracja strony z portalami społecznościowymi to krok w stronę sukcesu

Mobilne menu

Intuicyjna obsługa menu na Twoim smartfonie

Mapa z dojazdem

Łatwiejszy dojazd Twoich Klientów do firmy

Intuicyjny panel admina

Pozwoli Tobie na samodzielne zarządzanie treściami na stronie

Rozwiązania gotowe na wszystkie urządzenia!

Tworzymy skuteczne rozwiązania oparte o RWD (Responsive Web Design). Co to jest RWD? To dostosowanie się strony internetowej do różnego rodzaju urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów). Podstawową cechą RWD jest to, że automatycznie wykrywa i dostosowuje stronę do urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Czy wiesz, że w Polsce blisko połowa internautów do łączenia się z Internetem używa urządzeń mobilnych? Ten trend będzie tylko wzrastał, więc jeśli Twoja strona www nie jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, najwyższy czas to zmienić.

Wykonujemy responsywne strony dopasowane nie tylko do urządzeń mobilnych, ale także do dużych rozdzielczości - Full HD i wyżej. Strony przez nas wykonane wyświetlają się prawidłowo na różnych urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi - na iOS i Android.

Dopasowanie strony www do wymagań najpopularniejszych przeglądarek

Ważnym etapem w procesie tworzenia strony internetowej są testy przeglądarkowe. Każda przeglądarka posiada własny silnik i różnice w implementacji standardów co powoduje rozbieżności w wyświetlaniu się strony. My te rozbieżności niwelujemy do zera i modyfikujemy wygląd strony w taki sposób, by jej design wyświetlał się zawsze tak samo, bez względu na to, czy używasz Google Chrome, czy Mozilla Firefox.

Agencja interaktywna Wrocław testuje strony na 5 najpopularniejszych i zaktualizowanych do najnowszych wersji przeglądarkach - Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera i Microsoft Edge.

Responsywne strony
Strona pod Google Chrome

Google
Chrome

Strona pod Opera

Opera

Strona pod Mozilla Firefox

Mozilla
Firefox

Strona pod Safari

Safari

Strona pod Microsoft Edge

Microsoft
Edge

Najwyższy poziom bezpieczeństwa stron internetowych

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wykonujemy regularne, pełne kopie strony (bazy danych + wszystkie pliki), wysyłane na zewnętrzny serwer. W razie ataku czy innego nieprzewidzianego zdarzania w ciągu kilku godzin przywracamy stronę do stabilnej wersji.

Korzystamy ponadto z zaawansowanych narzędzia zabezpieczających przed atakami tj.: wdrażamy narzędzia automatyzacji, informujące np. czy strona się wyświetla, dostajemy raporty o niestandardowych zmianach na stronie, jesteśmy objęci nadzorem 24h administratora serwera, maskujemy adresy stron, nasze strony są zabezpieczone przed atakiem brute force.

Dzisiaj bezpieczeństwo to również kwestie prawne.
Dbamy o to, żeby każda wykonana przez nas strona www była zgodna z RODO oraz posiadała aktualną politykę cookies.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie webowe

Technologia HTML5

HTML5

Technologia CSS3

CSS3

Technologia Sass

Sass

Technologia PHP

PHP

Technologia Symfony

Symfony

Technologia JavaScript

JavaScript

Technologia Node.js

Node.js

Technologia Vue.js

Vue.js

Technologia Docker

Docker

Technologia MySQL

MySQL

TypeORM

TypeORM

Technologia Yarn

Yarn

Technologia Npm

Npm

Technologia Yaml

Yaml

Technologia Nginx

Nginx

Narzędzie Bitbucket

Bitbucket

Technologia Git

Kontrola wersji Git

Technologia ESLint

ESLint

Technologia Browserstack

Browserstack

Technologia Axios

Axios

Tworzymy strony WWW, które wczytują się błyskawicznie

Nasze strony budowane są w oparciu o autorski system zarządzania treścią REXT, który wykorzystuje NodeJS po stronie serwera oraz Vue.js po stronie użytkownika. Dzięki tym technologiom, strona internetowa wczytywana jest wyłącznie jeden raz, a przejścia pomiędzy kolejnymi zakładkami polegają na pobraniu wyłącznie zawartości tej zakładki. To znacząco przekłada się na szybkość ładowania stron.

Ponadto strony tworzone przez nas mają włączony cache (pamięć podręczna), włączoną kompresję gzip, zminifikowany kod CSS i JS, lazy-load i automatycznie skompresowane zdjęcia, co daje dodatkową szybkość i skraca czas ładowania.

Technologia AMP

Na naszych projektach wykorzystujemy technologię AMP (Accelerated Mobile Pages). To projekt open source od firmy Google, który przyśpiesza wczytywanie mobilnych stron internetowych nawet o 88%. Dodatkowo wykorzystując AMP-a, możemy spodziewać się zwiększonego ruchu na stronie z urządzeń mobilnych oraz wzrostu liczby użytkowników powracających.

Efektywna analityka internetowa dla firm

Prawidłowo instalujemy kody śledzenia Google Tag Manager, Google Analytics na każdej podstronie. Zajmujemy się analizą ruchu na stronach Klientów i oceniamy, który rodzaj ruchu jest efektywny i które działania generują najwięcej przychodów.

Śledzimy cele biznesowe. Przykładowym celem może być zliczanie ilości wyświetleń tzw. Thank You Page dla formularzy kontaktowych.

Ustawiamy alerty niestandardowe, które informują nas o tym, co dzieje się na stronach naszych Klientów - jesteśmy cały czas na bieżąco! Dodatkowo wykluczamy swoje IP, aby dane z Google Analytics były bardziej wiarygodne.

Analityka internetowa dla firm

Analityka
treści

Analityka
social media

Analityka
reklam

Analityka
konwersji

Analityka
danych mobilnych

Proste i intuicyjne zarządzanie treścią

Nasze nowe strony projektujemy i tworzymy w oparciu o niezawodny system REXT. Jest to system zarządzania treścią stworzony przez programistów z naszej agencji. Działa on w oparciu o nowoczesną bibliotekę Vue.js i inne najnowsze rozwiązania, dzięki którym strona jeszcze przez wiele lat (albo i dekad) będzie wspierana przez przeglądarki.

REXT jest systemem wysoce zoptymalizowanym pod kątem wyszukiwarek (SEO). Z poziomu panelu administratora możesz łatwo zarządzać tytułami, opisami czy innym przydatnymi z punktu widzenia SEO parametrami stron. Ponadto czas pierwszego wczytania strony jest niezwykle mały, a każde kolejne przejścia między zakładkami odbywają się niemalże natychmiast (technologia SPA+SSR).

Edycja strony może odbywać się w dwóch trybach - w panelu administratora bądź bezpośrednio na stronie. Dzięki temu, zalogowany użytkownik może w bezpieczny i komfortowy sposób podmienić teksty - od razu widząc efekt. Zapomnij o używaniu HTML-a lub jakiegokolwiek innego kodu!

Na życzenie budujemy także strony oparte o CMS Joomla! oraz Wordpress.

Wspieramy tych klientów, którzy decydują się sami aktualizować swoją witrynę - doradzamy i przeprowadzamy szkolenia z obsługi strony. Większość z nich z powodzeniem zarządza treściami na swoich stronach.

Wygodne zarządzanie treścią - edytujesz od razu na stronie

Nieograniczone możliwości rozbudowy

Niskie koszty utrzymania serwera

Wyłącznie najnowsze, topowe technologie

Jaka strona internetowa będzie najlepsza dla Twojego biznesu?

Klasyczna strona WWW

✔ Nowoczesny design i szybkie działanie

✔ Prezentacja oferty

✔ Możliwość integracji z Live Chatem i innym oprogramowaniem

✔ Formularz kontaktowy

✔ Integracja z systemami do analizy ruchu i konwersji

Sklep WWW (E-commerce)

✔ Nowoczesny design i szybkie działanie

✔ Prezentacja oferty

✔ Możliwość integracji z Live Chatem i innym oprogramowaniem

✔ Formularz kontaktowy

✔ Integracja z systemami do analizy ruchu i konwersji

✔ Katalog i sprzedaż produktów

✔ Integracja z systemami dostawców i operatorów płatności

Zobacz ofertę sklepów

Aplikacja webowa

✔ Nowoczesny design i szybkie działanie

✔ Prezentacja oferty

✔ Możliwość integracji z Live Chatem i innym oprogramowaniem

✔ Formularz kontaktowy

✔ Integracja z systemami do analizy ruchu i konwersji

✔ Katalog i sprzedaż produktów

✔ Integracja z systemami dostawców i operatorów płatności

✔ Zaawansowane konfiguratory i wizualizacje

✔ Integracje z niestandardowym oprogramowaniem

Zobacz ofertę aplikacji

Funkcjonalności strony zależą wyłącznie od Ciebie

Projektujemy strony internetowe, które możemy dowolnie rozbudować o funkcjonalności, jakie Ci się nie śniły:

Integracja z systemem mailingowym

Zaawansowane konfiguratory dla użytkowników

Wiele wersji językowych

Moduł prognozy pogody

Masz inną potrzebę? Z łatwością ją zrealizujemy!

Zobacz przykładowe realizacje

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up