Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Strona internetowa to narzędzie, od którego każdy przedsiębiorca powinien rozpocząć działania zmierzające do pozyskania Klientów w Internecie. To na dobrze zaprojektowanej stronie www dochodzi do tzw. konwersji, czyli zakupu lub pozyskania danych od Klienta.
Kampanie, takie jak Google Ads (AdWords), mailingi czy prowadzenie kont na social media to tylko kroki, które mają za zadanie skierować ruch na stronę internetową.

Twoja nowa strona www powinna być jak dobry handlowiec: znać produkt (usługę), dobrze o tym produkcie mówić a do tego świetnie prezentować się w każdych warunkach.

Znamy się na tworzeniu stron internetowych i ciągle się w tej materii doskonalimy. O tym, jak ważna dla biznesu jest skuteczna strona internetowa, mówimy wiele na naszych szkoleniach (w tym webinarach) z zakresu marketingu w internecie. Ich uczestników zapewne nie musimy przekonywać, że poprawnie wykonana, zoptymalizowana strona WWW może przez lata, względnie niskim kosztem, pracować na sukces Twojej firmy.

Skuteczne strony www

Dla nas projektowanie stron www to nie tylko wyzwanie, ale i ogromna przyjemność. Wszystkie nasze realizacje cechuje bardzo wysoki poziom estetyki, funkcjonalności i użyteczności. Tworzenie profesjonalnej strony internetowej zaczynamy od analizy potrzeb klienta oraz analizy rynku i konkurencji. Na tej podstawie sugerujemy najskuteczniejsze rozwiązania.

Zrealizowane przez nas strony internetowe są innowacyjne oraz zgodne z aktualnymi trendami i standardami. Dbamy o to, aby były one bezpieczne, wydajne i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.

Głównym obszarem naszej działalności jest Dolny Śląsk, ale nie ograniczamy się tylko do tej lokalizacji. Dlatego zapraszamy zarówno klientów z Wrocławia, Kłodzka, Oławy, Opola, Jeleniej Góry, Legnicy, Lubina, Świdnicy, Dzierżoniowa, Polkowic, Środy Śląskiej, jak i z dalszych rejonów Polski, a nawet i świata. Mamy na swoim koncie także realizacje dla klientów z Warszawy i innych obszarów kraju, a i zlecenia z Marsa również się podejmiemy ;)

Ważne aspekty tworzonych przez nas stron internetowych

Kopie bezpieczeństwa

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i robimy automatyczne kopie

Prezentacja treści

Wizualne dopasowanie treści zapewni przejrzystość Twojej stronie

Bezpieczne formularze

Dzięki użyciu Captchy chronimy Cię przez zalewem spamu

SEO

Daj się odnaleźć w wyszukiwarce w gąszczu innych firm

Google Analytics

Projektujemy strony internetowe, które można łatwo zintegrować z narzędziami do analizy ruchu

LiveChat

Ułatwienie komunikacji z Klientem przy pomocy szybkiego czatu

Wyjątkowe galerie

Dobrze przygotowane zdjęcia zapewnią świetny efekt wizualny

Newsletter

Dotrzyj ze swoimi produktami do jak najszerszego grona odbiorców

Wtyczki społecznościowe

Integracja strony z portalami społecznościowymi to krok w stronę sukcesu

Mobilne menu

Intuicyjna obsługa menu na Twoim smartfonie

Mapa z dojazdem

Łatwiejszy dojazd Twoich Klientów do firmy

Intuicyjny panel admina

Pozwoli Ci na samodzielne zarządzanie treściami na stronie

Rozwiązania gotowe na wszystkie urządzenia!

Tworzymy skuteczne rozwiązania oparte o RWD (Responsive Web Design). Co to jest RWD? To dostosowanie się strony internetowej do różnego rodzaju urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów). Podstawową cechą RWD jest to, że automatycznie wykrywa i dostosowuje stronę do urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Czy wiesz, że w Polsce blisko połowa internautów do łączenia się z Internetem używa urządzeń mobilnych? Ten trend będzie tylko wzrastał, więc jeśli Twoja strona www nie jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, najwyższy czas to zmienić.

Wykonujemy responsywne strony dopasowane nie tylko do urządzeń mobilnych, ale także do dużych rozdzielczości - Full HD i wyżej. Strony przez nas wykonane wyświetlają się prawidłowo na różnych urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi - na iOS i Android.

Dopasowanie strony www do wymagań najpopularniejszych przeglądarek

Ważnym etapem w procesie tworzenia strony internetowej są testy przeglądarkowe. Każda przeglądarka posiada własny silnik i różnice w implementacji standardów co powoduje rozbieżności w wyświetlaniu się strony. My te rozbieżności niwelujemy do zera i modyfikujemy wygląd strony w taki sposób, by jej design wyświetlał się zawsze tak samo, bez względu na to, czy używasz Google Chrome, czy Mozilla Firefox.

Agencja interaktywna Wrocław testuje strony na 5 najpopularniejszych i zaktualizowanych do najnowszych wersji przeglądarkach - Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera i Microsoft Edge.

Responsywne strony
Strona pod Google Chrome

Google
Chrome

Strona pod Opera

Opera

Strona pod Mozilla Firefox

Mozilla
Firefox

Strona pod Safari

Safari

Strona pod Microsoft Edge

Microsoft
Edge

Najwyższy poziom bezpieczeństwa stron internetowych

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wykonujemy regularne, pełne kopie strony (bazy danych + wszystkie pliki), wysyłane na zewnętrzny serwer. W razie ataku czy innego nieprzewidzianego zdarzania w ciągu kilku godzin przywracamy stronę do stabilnej wersji.

Korzystamy ponadto z zaawansowanych narzędzi zabezpieczających przed atakami tj.: wdrażamy narzędzia automatyzacji, informujące np. czy strona się wyświetla, dostajemy raporty o niestandardowych zmianach na stronie, jesteśmy objęci nadzorem 24h administratora serwera, maskujemy adresy stron, nasze strony są zabezpieczone przed atakiem brute force.

Dzisiaj bezpieczeństwo to również kwestie prawne.
Dbamy o to, żeby każda wykonana przez nas strona www była zgodna z RODO oraz posiadała aktualną politykę cookies.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie webowe

Technologia HTML5

HTML5

Technologia CSS3

CSS3

Technologia Sass

Sass

Technologia PHP

PHP

Technologia Symfony

Symfony

Technologia JavaScript

JavaScript

Technologia Node.js

Node.js

Technologia Vue.js

Vue.js

Technologia Docker

Docker

Technologia MySQL

MySQL

TypeORM

TypeORM

Technologia Yarn

Yarn

Technologia Npm

Npm

Technologia Yaml

Yaml

Technologia Nginx

Nginx

Narzędzie Bitbucket

Bitbucket

Technologia Git

Kontrola wersji Git

Technologia ESLint

ESLint

Technologia Browserstack

Browserstack

Technologia Axios

Axios

Tworzymy strony WWW, które wczytują się błyskawicznie

Nasze strony budowane są w oparciu o najnowsze wersje topowych systemów zarządzania treścią (CMS) - Joomla! i Wordpress. Są one zoptymalizowane do tego, żeby jak najszybciej dostarczać użytkownikowi treści. Korzystamy oszczędnie z wtyczek i dodatkowych bibliotek, dbając, by nie obciążały nadmiernie stron. Tam, gdzie jest to potrzebne, wykorzystujemy autorskie dodatki i własne modyfikacje bibliotek. To znacząco przekłada się na szybkość ładowania stron.

Wydajność obsługiwanych stron monitorujemy na wiele różnych sposobów. Podstawą jest analiza wyników w Raporcie na temat użytkowania Chrome (Chrome UX Report). Do tego, wykonujemy zautomatyzowane pomiary PageSpeed Insights - otrzymujemy powiadomienia o każdym niepokojącym odchyleniu od normy. W wybranych sytuacjach stosujemy dodatkowe, zaawansowane metody pomiaru wyników u prawdziwych użytkowników (Real User Monitoring - RUM), niezależnie od tego, z jakiej przeglądarki korzystają.

Ponadto strony tworzone przez nas mają włączony cache (pamięć podręczna), włączoną kompresję gzip, zminifikowany kod CSS i JS, lazy-load i automatycznie skompresowane zdjęcia, co daje dodatkową szybkość i skraca czas ładowania.

Technologia AMP

Gdy jest to wskazane, wykorzystujemy technologię AMP (Accelerated Mobile Pages). To projekt open source od firmy Google, który przyśpiesza wczytywanie mobilnych stron internetowych nawet o 88%. Dodatkowo wykorzystując AMP-a, możemy spodziewać się zwiększonego ruchu na stronie z urządzeń mobilnych oraz wzrostu liczby użytkowników powracających. AMP wiąże się jednak z  ograniczeniami dotyczącymi zawartości strony. Dlatego nie stosujemy go rutynowo na każdym projekcie, zawsze analizując, czy wdrożenie technologii AMP przyniesie korzyści.

Efektywna analityka internetowa dla firm

Prawidłowo instalujemy kody śledzenia Google Tag Manager, Google Analytics na każdej podstronie. Zajmujemy się analizą ruchu na stronach Klientów i oceniamy, który rodzaj ruchu jest efektywny i które działania generują najwięcej przychodów.

Śledzimy cele biznesowe. Przykładowym celem może być zliczanie ilości wyświetleń tzw. Thank You Page dla formularzy kontaktowych.

Ustawiamy alerty niestandardowe, które informują nas o tym, co dzieje się na stronach naszych Klientów - jesteśmy cały czas na bieżąco! Dodatkowo wykluczamy swoje IP, aby dane z Google Analytics były bardziej wiarygodne.

Analityka internetowa dla firm

Analityka
treści

Analityka
social media

Analityka
reklam

Analityka
konwersji

Analityka
danych mobilnych

Proste i intuicyjne zarządzanie treścią

Budujemy strony oparte o CMS Joomla! oraz Wordpress. To powszechnie znane, bezpieczne, szeroko wspierane i niezwykle intuicyjne platformy.

Joomla! oraz Wordpress pozwalają na łatwe zarządzanie treścią strony internetowej. Dzięki nim edycja strony nie wymaga posiadania specjalnych umiejętności związanych z tworzeniem witryn.

W większości przypadków edycja przypomina modyfikowanie dokumentu tekstowego w Wordzie. Na ogół można nie tylko tekst, ale też jego formatowanie.

Niekiedy edycja przebiega poprzez zmianę poszczególnych pól (tzw. pól dodatkowych) - np. wybranie opcji w menu kontekstowym czy wskazanie odpowiedniej grafiki.

Wspieramy tych klientów, którzy decydują się sami aktualizować swoją witrynę - doradzamy i przeprowadzamy szkolenia z obsługi strony. Większość z nich z powodzeniem zarządza treściami na swoich stronach.

Wygodne zarządzanie treścią - edytor wizualny

Nieograniczone możliwości rozbudowy

Niskie koszty utrzymania serwera

Wyłącznie szeroko wspierane technologie

Innowacyjny design projektowanych przez nas stron internetowych

Nie jest tajemnicą, że znaczna większość Twoich odbiorców, to z pewnością wzrokowcy. Idealnie zaprojektowana pod kątem technicznym strona internetowa nie przyniesie Ci oczekiwanej ilości konwersji, jeśli nie zostanie odpowiednio przemyślana wizualnie. Setki wykonanych zleceń udowodniły nam, że wygląd witryny jest niezwykle ważny - to właśnie on ma za zadanie zachęcić Twojego potencjalnego Klienta do pozostania na stronie.

W naszym zespole pracują wykwalifikowani graficy, którzy sprawią, stworzona przez nas strona internetowa przyciągnie wzrok i wyróżni się z tłumu. Wbudowane galerie zdjęć, nowoczesne slidery, ciekawe animacje oraz kolorystyka spójna zarówno z trendami, jak i z Twoją marką, to klucz do sukcesu.

Design stron
Galerie zdjęć

Galerie zdjęć

Slidery

Slidery

Animacje

Animacje

Paleta kolorów

Kolorystyka zgodna z trendami

Przy tworzeniu stron internetowych działamy kompleksowo

Istotną wartością naszej firmy jest fakt, iż projektując strony internetowe dla Klientów, realizujemy usługi całkowicie sami - nie podzlecamy wykonywania żadnych elementów. Outsourcing w kontekście tworzenia stron niesie za sobą ryzyko, którego nie chcemy podejmować i którego - jako zgrany zespół profesjonalistów - jesteśmy w stanie uniknąć. W Rekinach bierzemy pełną odpowiedzialność za swoje projekty i mamy kontrolę nad wszystkimi procesami. Bazujemy na własnej wiedzy i doświadczeniu, dbając o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Jaka strona internetowa będzie najlepsza dla Twojego biznesu?

Klasyczna strona WWW

✔ Nowoczesny design i szybkie działanie

✔ Prezentacja oferty

✔ Możliwość integracji z Live Chatem i innym oprogramowaniem

✔ Formularz kontaktowy

✔ Integracja z systemami do analizy ruchu i konwersji

Szybka wycena

Sklep WWW (E-commerce)

✔ Nowoczesny design i szybkie działanie

✔ Prezentacja oferty

✔ Możliwość integracji z Live Chatem i innym oprogramowaniem

✔ Formularz kontaktowy

✔ Integracja z systemami do analizy ruchu i konwersji

✔ Katalog i sprzedaż produktów

✔ Integracja z systemami dostawców i operatorów płatności

Zobacz ofertę sklepów

Aplikacja webowa

✔ Nowoczesny design i szybkie działanie

✔ Prezentacja oferty

✔ Możliwość integracji z Live Chatem i innym oprogramowaniem

✔ Formularz kontaktowy

✔ Integracja z systemami do analizy ruchu i konwersji

✔ Katalog i sprzedaż produktów

✔ Integracja z systemami dostawców i operatorów płatności

✔ Zaawansowane konfiguratory i wizualizacje

✔ Integracje z niestandardowym oprogramowaniem

Zobacz ofertę aplikacji

Funkcjonalności strony zależą wyłącznie od Ciebie

Projektujemy strony internetowe, które możemy dowolnie rozbudować o funkcjonalności, jakie Ci się nie śniły:

Integracja z systemem mailingowym

Zaawansowane konfiguratory dla użytkowników

Wiele wersji językowych

Moduł prognozy pogody

Masz inną potrzebę? Z łatwością ją zrealizujemy!

Współpraca z Rekinami pod kątem projektowania stron internetowych

Zaprojektowanie strony internetowej, która będzie doskonale dopasowana do specyfiki biznesu, a także uwzględni wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby, to proces. Każde przyjęte przez nas zlecenie realizujemy etapowo, bo ostatecznie uzyskać jak najlepszy efekt.

Analiza marki

Analiza marki i badanie rynku

Na początku dokładnie zapoznajemy się z marką, dla której będziemy tworzyć stronę internetową. Analizujemy konkurencję, dotychczasową witrynę (jeśli taka istnieje), a także asortyment lub usługi przez nią oferowane. Ten etap jest kluczowy, abyśmy mogli zacząć działać.

Konsultacja

Konsultacja i planowanie

Gdy posiadamy już szczegółowo wypełniony brief, przechodzimy do konsultacji z Klientem. Komunikacja jest podstawą wszystkich prac w naszej firmie - chętnie doradzamy i rozmawiamy, ponieważ są to bezsprzecznie filary udanej współpracy.

Grafika

Projekt graficzny

Kiedy poznamy dokładnie potrzeby i oczekiwania Klienta, zabieramy się za projekt strony internetowej. Na bieżąco konsultujemy powstałe wizualizacje, aby mieć pewność, że podążamy w odpowiednim kierunku. Odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości, odpisujemy na maile - zależy nam na tym, by cały czas pozostawać w kontakcie z Klientem.

Testy

Wdrożenie i testy

Ostatnim etapem tworzenia strony internetowej jest jej wdrożenie. Gdy ostateczny projekt zostanie zaakceptowany przez Klienta, przechodzimy do implementacji wszystkich elementów oraz podłączenia jej pod domenę. Na tym etapie istotne są testy, czy wszystkie funkcjonalności działają tak, jak powinny.

Decydując się na współpracę z naszą agencją pod kątem tworzenia stron internetowych, możesz mieć pewność, że dopilnujemy ustalonych terminów. Nasz kilkunastoosobowy i interdyscyplinarny zespół bazuje na rzetelności i etyce, dzięki czemu masz pewność, iż zaprojektowana witryna spełni wszelkie oczekiwania zarówno pod kątem technicznym, jak i estetycznym.

Zobacz przykładowe realizacje

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up