Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Blog, aktualności - marketing, internet, social media, SEO, SEM, UX

14 narzędzi pracy zdalnej, nie tylko na czasy zarazy

poniedziałek, 16 marca 2020 20:47

"Obyś żył w ciekawych czasach". To popularne (notabene chińskie) "przekleństwo" dotyka właśnie wszystkich. Epidemia, a nawet już pandemia nowego koronawirusa zmusiła nas do innych niż dotychczas zachowań. Przez najbliższe dni, a może tygodnie lub nawet miesiące nie będziemy mogli pracować normalnie. Niestety, jeśli coś się dzieje w gospodarce bądź tak jak teraz na świecie, pierwsi odczuwają to przedsiębiorcy. Drogi przedsiębiorco, w trudnych czasach musimy trzymać się razem. Poniższa lista przedstawia narzędzia pracy zdalnej, z których sami korzystamy. Ich znajomość przyda się nie tylko teraz, ale również w czasach po "zarazie". Oby nastały jak najszybciej!

Systemy zarządzania treścią (CMS) - Joomla!, czyli wspólnie!

poniedziałek, 24 czerwca 2019 18:31

Współczesne strony internetowe składają się przeważnie z setek podstron, z których każda zawiera zmienną w czasie treść. Systemy zarządzania treścią (ang. Content Management Systems - CMS) pozwalają zapanować nad taką rozbudowaną stroną internetową i zarządzać poprzez specjalny panel administracyjny całą zawartością strony. Dzięki temu nie każdy, kto publikuje nowe wpisy, musi się na tym znać pod kątem technicznym. Jednym z takich systemów jest Joomla! - CMS, który przedstawię w niniejszym artykule.

MJML - czyli jak szybko i przyjemnie tworzyć responsywne e-maile

środa, 19 czerwca 2019 14:00

Implementacja responsywnych e-maili jest zawsze dużym problemem dla dewelopera. Musimy się cofnąć do początku lat 2000, gdzie budowaliśmy layouty stron na podstawie tabel. Jest jednak nadzieja, ponieważ powstają narzędzia, które w prosty sposób pozwalają nam budować e-maile. Takimi narzędziami są MJML czy Foundation for Emails. Dzisiaj przedstawię Wam czym jest MJML i jak z niego korzystać.

Subskrybuj na YT

Kalendarz wpisów

« Marzec 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu