Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Najtańszy Handlowiec - marketing automation

niedziela, 12 listopada 2017 12:22

Umiejętność pozyskiwania Klientów to jeden z kluczowych elementów sukcesu firmy. Znamy wiele sposobów na dotarcie do grupy docelowej: polecenie, bezpośrednie spotkanie, pozycjonowanie, ulotka itp. W pewnym momencie rozwoju firmy przychodzi potrzeba zatrudnienia handlowca. Co jeśli "zatrudnimy" wirtualnego handlowca?

Po co mi ten blog?

wtorek, 31 października 2017 16:34

To pytanie zadaje wielu naszych klientów. Do innych tego typu pytań można zaliczyć jeszcze dodatkowe: "Po co mam to pisać jak i tak nikt nie przeczyta?", "Nie mam czasu na takie głupoty.", "Ile? Chociaż raz w miesiącu? Tak dużo?", "Nie wiem co napisać."

Moja pierwsza strona internetowa

poniedziałek, 25 września 2017 14:18

W dzisiejszych rozważaniach skupię się na tych firmach, które nie mają ostatecznego przekonania do tego aby stworzyć swoją pierwszą stronę internetową. Będę pisał o tych, którzy na rynku już istnieją od lat, a decyzję o budowie strony ciągle odkładają.

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja Marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt