Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Zjedź na dół

Blog, aktualności - agencja marketingowa

I jest GIT!

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 19:00

Być może obiło Ci się o uszy słowo GIT w kontekście prac programistycznych? A może "system kontroli wersji" brzmi znajomo? Tak? To świetnie! Nie? Najwyższy czas odrobić zaległości, ponieważ to jedna z najtańszych w implementacji i jedna z najbardziej rewolucyjnych technologii, która może znacznie ułatwić pracę i obsługę strony czy programu.

Open Graph - zadbaj o wygląd linków

środa, 08 sierpnia 2018 15:39

Jeżeli prowadzisz marketing swojej strony/sklepu internetowej czy też aplikacji na pewno chciałbyś uzyskać jak największą liczbę odbiorców. Udostępnianie linków na portalach społecznościowych może jeszcze efektywniej pomóc Ci uzyskać klientów, jak to zrobić? Wystarczy że zastosujesz Open Graph!

Skazani na Bootstrapa? Poznaj Materialize CSS!

piątek, 03 sierpnia 2018 09:41

Przed rozpoczęciem pracy nad nowym projektem zawsze przychodzi moment, kiedy zastanawiasz się, jakich technologii i pomocy użyjesz. Jest nad czym rozmyślać, bo wybrać musisz między innymi edytor, oprogramowanie serwerowe czy frameworki. I tutaj zaczynają się schody, bo po godzinach spędzonych nad wyborem frameworka PHP, po kolejnych dniach poświęconych frameworkom JS, możesz bez zastanowienia wybrać najpopularniejszy framework CSS - Bootstrap. Będzie to z pewnością dobra decyzja, ale czy najlepsza? Weźmy pod lupę jedną z wielu alternatyw dla wymienionego Bootstrapa - Materialize CSS - i zobaczmy, co je łączy, a czym się różnią, i kiedy warto z nich skorzystać.

Subskrybuj na YT

Popularne wpisy

Kalendarz wpisów

« Sierpień 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu