Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Zjedź na dół

Blog, aktualności - agencja marketingowa

Błyskawiczne zrzuty ekranu i znacznie więcej - poznaj ShareX

poniedziałek, 07 styczenia 2019 14:47

Mogłoby się wydawać, że nie ma niczego prostszego od robienia zrzutów ekranu (tzw. screenshotów). Funkcja ta jest na tyle podstawowa, że znajdziemy ją praktycznie w każdym systemie operacyjnym. Jeśli używasz jej okazjonalnie (żeby – na przykład – zapisać kompromitujące rozmowy z Messengera), z pewnością wystarczy Ci to, co oferuje chyba każdy współczesny system operacyjny. Jeśli jednak często musisz wykonywać zrzuty ekranów – z kadrowaniem, adnotacjami – i w dodatku chciałbyś je mieć natychmiast zapisane na dysku lokalnym lub zdalnym, wydrukowane i jeszcze więcej – mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.

Dropshipping - nowoczesny model sprzedaży

sobota, 22 grudnia 2018 14:06

Dropshipping to model sprzedaży internetowej, w którym towary dostarczane są do klienta detalicznego bezpośrednio z hurtowni. W takim modelu właściciel sklepu internetowego nie potrzebuje powierzchni magazynowej, tym samym nie ma potrzeby wcześniejszej inwestycji w produkty. Dropshipping daje możliwość wejścia do świata e-commerce zarówno początkującym przedsiębiorcom otwierającym sklep, jak i przedsiębiorcom decydującym się na rozszerzenie oferty o zintegrowane produkty z hurtowniami.

Progressive Web Application (PWA) - Nowe możliwości

wtorek, 11 grudnia 2018 10:34

Aplikacja PWA łączy wszystko to, co najlepsze z korzystania z wersji przeglądarkowej naszej aplikacji oraz natywnej, instalowanej na naszym urządzeniu mobilnym. Dzięki czemu stopień konwersji potrafi wzrosnąć diametralnie. W przypadku Trivago wzrósł prawie o 100%.

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu