Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Zjedź na dół

Blog, aktualności - agencja marketingowa

Jak powstają strony internetowe?

poniedziałek, 25 marca 2019 08:00

Wbrew obiegowej opinii, stron internetowych nie przynosi bocian. Próżno ich również szukać pośród kapusty, choć mogą mieć z nią wiele wspólnego. W powstanie strony www zwykle zaangażowanych jest wiele osób – od jej właściciela, przez grafików, po web developerów i specjalistów SEO. W tym wpisie rzucę trochę światła na drogę, jaką przechodzi (przyszła) strona internetowa. Od pomysłu na jej stworzenie, po ostateczne opublikowane w Internecie.

Internet Explorer - nIEbezpieczna przeglądarka

niedziela, 17 marca 2019 08:00

Przeglądarka Internet Explorer swoje najlepsze lata ma już za sobą. Ba! Jego wydawca, firma Microsoft już prawie cztery lata temu pozbyła się marki IE na rzecz Edge i, mimo że z każdym rokiem użytkowników archaicznej przeglądarki ubywa, nadal w Polsce korzysta z niej blisko 2% użytkowników. W czym tkwi problem?

Instagram dla firmy - 3 najczęściej zadawane pytania

poniedziałek, 11 marca 2019 09:28

Social media i biznes to dzisiaj zgrana para. Rozwój tej gałęzi reklamy internetowej to nie tylko ewolucja Facebooka, ale również zupełnie nowe kanały. Podczas spotkań z firmami widać wzmożone zainteresowanie działaniami marketingowymi na Instagramie. Poznaj odpowiedzi na 3 najczęściej zadawane pytania odnośnie do konta firmowego dla Instagrama.

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu