Opinie o naszej agecji marketingowej

Poznaj opinie naszych Klientów. Dowiedz się, dlaczego warto podjąć współpracę z agencją interaktywną RekinySukcesu.pl.

Oknapolskie

Oknapolskie

Działania "Rekinów" cechuje terminowość, kreatywność oraz wysoka jakość wykonywanych usług.

Artur Kołodziej, właściciel
EURO-DOM

EURO-DOM

Agencja interaktywna i marketingowa RekinySukcesu.pl realizowała dla spółek Grupy EURO-DOM działania promocyjne polegające m.in. na budowie trzech stron internetowych, stworzeniu i prowadzeniu profilu na Fejsbuku oraz zarządzaniu optymalizacją i reklamami w sieci internetowej. Podczas dotychczasowej współpracy przedstawiciele Agencji wykazali się rzetelnością, terminowością, umiejętnością elastycznej współpracy i zrozumieniem naszych potrzeb. Usługi były wykonywane fachowo z dotrzymaniem zobowiązań i uzgodnień.

Paweł Kowalew, Dyrektor Sprzedaży
Realizacja Imbir plus

Imbir plus

Na podstawie naszych doświadczeń możemy rekomendować firmę RekinySukcesu.pl do działań związanych z kreacją.

Agnieszka Turyńska-Gmur, koordynator projektu
Ogrody zimowe

Ogrody zimowe

Na uwagę zasługuje wyjątkowa cierpliwość i wyrozumiałość oraz profesjonalne podejście do klienta. Z całą pewnością polecamy RekinySukcesu.pl w zakresie profesjonalnego przygotowania i realizacji projektów internetowych.

Michał Musiał, PR & Marketing manager
Catering dietetyczny Fitway

Fitway

Sposób, w jaki wykonali swoje zadanie, pozwala na wystawienie im opinii jako firmie solidnej, godnej zaufania oraz wartej polecenia.

Hubert Wierszyłłowski, właściciel
Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Żebrowska

Rzeczoznawca Majątkowy

RekinySukcesu.pl to firma, którą z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto szuka jakości na najwyższym poziomie.

Katarzyna Żebrowska, właściciel
Skvet

Skvet

Kreatywni, elastyczni, profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta. Efekt końcowy na najwyższym poziomie i wart swojej ceny.

Aleksander Hamala, właściciel
Kancelaria Adwokacka Studziński

Kancelaria Adwokacka Studziński

Profesjonalizm oraz zaangażowanie pracowników firmy doprowadziły do stworzenia strony internetowej, która wyróżnia się swoich charakterem...

Witold Studziński, adwokat
Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

Na podstawie naszych doświadczeń możemy rekomendować firmę RekinySukcesu.pl do działań związanych z kreacją.

Agnieszka Turyńska-Gmur, koordynator projektu
Lediko

Lediko

Rekomenduję firmę Rekiny Sukcesu.pl jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną. Doświadczenie oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług.

Adam Wilanowski, właściciel
GrafIT

GrafIT

Szkolenie zostało przeprowadzone w profesjonalny i ciekawy sposób. Prowadzący przytoczył wiele praktycznych przykładów i wzbudził duże zainteresowanie uczestników. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Jakub Żejmo, koordynator pierwszej edycji projektu GrafIT
Stomatologia Bińczycka

Stomatologia Bińczycka

Profesjonalizm w podejściu do zlecenia, spersonalizowana analiza potrzeb klienta, bardzo dobry kontakt oraz informowanie o postępie prac sprawiają, że praca z Rekinami Sukcesu to czysta przyjemność.

Katarzyna Bińczycka, właściciel
Pensjonat Granda

Pensjonat Granda

Firma wykonywałą swoje zadania systematycznie i obowiązkowo, dotrzymywała zadeklarowanych terminów. Polecam współpracę z nimi.

Renata Siekańska, właściciel
Hefajstos

Hefajstos

Należy podkreślić kreatywne podejście do realizacji zadań i zaproponowanie ciekawych rozwiązań. Co ważne - firma prezentowała profesjonalną obsługę już na etapie wstępnych konsultacji.

Wojciech Nakwasiński, właściciel
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Szkolenie zostało przygotowane profesjonalnie, rzeczowo i według najwyższych standardów. Osoba prowadząca wykazała się dużą wiedzą.

Joanna Ukleja, specjalista ds. HR
Barizona

Barizona

Zaowocowało to również wzrostem liczby klientów i przychodów z tym związanych. Obsługa strony jest intuicyjna i pozwala na samodzielne administrowanie.

Ewa i Krzysztof Stefańscy, właściciele
mBank

mBank

Polecamy firmę RekinySukcesu jako firmę szkoleniową oferującą usługi na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym oraz organizacyjnym.

Jacek Stefanowicz, dyrektor oddziału
Integracja przez inspiracje

Integracja przez inspiracje

Ponadto niewątpliwą zaletami są dyspozycyjność, sumienność, życzliwość, otwartość i wysoka kultura osobista pracowników.

Iwona Tworek, prezes Fundacji
Robson & Jurcold

Robson & Jurcold

Opieka nad stworzoną przez Firmę stroną internetową trwa po dzień dzisiejszy i niejednokrotnie wybiega poza pierwotnie ustalone ramy.

Jerzy Skrzynecki, współwłaściciel
Twierdza Kłodzko

Twierdza Kłodzko

Polecamy firmę RekinySukcesu.pl jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, którzy rzetelnie wykonują powierzone projekty.

Artur Paprota, prezes
Joomla Day

Joomla Day

Genialny dobór ilustracji, poprawny język polski, a do tego przykłady z życia wzięte. Znowu temat, który, wydawałoby się, każdy z nas czuje intuicyjnie.

Maciej Słojewski, uczestnik
PHmet

PHmet

Całokształt przebiegu współpracy pozwala nam postrzegać firmę jako partnera, który w sposób należyty traktuje swoje zobowiązania wobec klienta.

Piotr Honc, prezes
Przedszkole Tuptusie

Przedszkole Tuptusie

Dzięki firmie RekinySukcesu.pl udało nam się pozyskać wielu nowych klientów. Zaskakiwali nas pomysłami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Klaudia Woźniak, dyrektor
Get Home Developer

Get Home Developer

Z pełną świadomością możemy polecić firmę RekinySukcesu.pl do realizacji projektów informatycznych.

Sylwia Tomaszewska, prezes
Mexim

Mexim

W przyszłości przewidujemy powierzenie dalszych działań związanych z e-marketingiem firmie RekinySukcesu.pl i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić RekinySukcesu.pl jako rzetelnego partnera.

Piotr Honc, prezes
LMI

LMI

Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne wykładowców z zakresu innowacyjnego e-marketingu.

Ireneusz Bisikiewicz, prezes
Wyższa Szkoła Techniczno-Informatyczna Świdnica

Wyższa Szkoła Techniczno-Informatyczna Świdnica

Prezentacja przedstawiona przez Pana Mateusza Biernackiego była w pełni profesjonalna. Tematyka oraz sposób jej przedstawiania wzbudził zainteresowanie słuchaczy.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up