Polityka ochrony danych RODO

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma RekinySukcesu.pl Spółka Cywilna Marcin Gajewski, Mateusz Biernacki (z siedzibą w 54-616 Wrocław, ul. Stanisława Kunickiego 10B/I). Dane będa przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w regulaminie rekinysukcesu.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysuguje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich modyfikacji oraz może ona cofnąć zgodę w dowolnym momencie. W tym celu wystarczy wysłać swoje żądanie wiadomością e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Twoje dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

Regulamin newslettera

  1. Usługa newslettera jest świadczona przez Agencję marketingową RekinySukcesu.pl Spółka Cywilna Marcin Gajewski, Mateusz Biernacki na zasadach określonych przez niniejszy Regulamin.
  2. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usługi Newslettera należy uważnie zapoznać się z treścią niniejszego Regulaminu.
  3. Newsletter jest bezpłatny i dostępny dla każdego Użytkownika www.rekinysukcesu.pl po aktywacji usługi.
  4. Newsletter może zawierać informację o ofercie regulowaną przez kodeks cywilny.
  5. Subskrypcja polega na wpisaniu adresu poczty elektronicznej Użytkownika do formularza udostępnionego na stronie internetowej, po uprzedniej akceptacji Regulaminu.
  6. Adres poczty elektronicznej, podany przez Subskrybenta dla celów korzystania z Newslettera, nie będzie przekazywany podmiotom trzecim bez zgody Subskrybenta.
  7. Użytkownik ma prawo w każdym momencie zrezygnować z usługi Newslettera klikając w link umieszczony w wiadomości z Newslettera.
  8. Zaprzestanie wysyłania wiadomości następuje natychmiastowo.
  9. Reklamacje dotyczące usługi Newslettera można składać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  10. RekinySukcesu.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik narusza Regulamin lub łamie prawo obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up