Pozycjonowanie stron i sklepów www (SEO)

Prowadząc biznes w Internecie warto zadbać, aby użytkownicy odnaleźli naszą witrynę internetową w wynikach wyszukiwania. Twoja strona internetowa powinna znajdować się na wybrane wyrażenia kluczowe w pierwszej 10-tce wyników wyszukiwarki Google. To Twój obowiązek. Bez obaw, zleć to Rekinom!

Nasze strony cechują się profesjonalnie wykonaną optymalizacją pod pozycjonowanie, którą wykonujemy już podczas jej tworzenia. Osiągamy to przez współpracę z Klientem podczas tworzenia treści na stronę internetową. Wykonujemy również audyty SEO.

Jesteśmy zwolennikami metody White Hat SEO. Co to oznacza? Działamy zgodnie z wytycznymi wyszukiwarek. Stawiamy na content i inbound marketing, czyli na wartościowe treści oraz stałe optymalizowanie i aktualizowanie strony. Efekt jest wolniejszy niż przy zastosowaniu nielegalnych praktyk, ale trwalszy i bezpieczniejszy. Stosowanie nielegalnych praktyk może szybko doprowadzić do blokady strony przez wyszukiwarki.

Agencja Marketingowa Wrocław

Do metod etycznego pozycjonowania stron zaliczamy takie metody jak: optymalizacja kodu, korzystanie z naturalnego linkowania, przyspieszenie czasu ładowania się witryny, responsywność, właściwa struktura nagłówków oraz odpowiednia kompresja.

Nasze skuteczne elementy stron www

SeoStation

Korzystamy z zaawansowanych narzędzi

Elastyczna umowa

Rozliczamy się tylko za osiągnięte wyniki

Raporty

Generujemy comiesięczne raporty

Optymalizacja działań

Analizujemy statystyki i ruch na stronie

Audyty SEO

Wykonujemy audyty SEO

Jesteśmy konsekwentni

Pozycjonujemy tylko strony wykonane przez nas

Jak działa pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie polega na podnoszeniu renomy Twojej strony w wyszukiwarce Google. Wysokiej pozycji nie da się zdobyć z dnia na dzień – trwa to miesiącami. Wyraźnych efektów pozycjonowania można spodziewać się po około 3 - 6 miesiącach współpracy.

Po otrzymaniu listy wyrażeń kluczowych od klienta dokonujemy wstępnej selekcji. Przez ciągłą analizę statystyk i ruchu na stronie podpowiadamy klientowi o ewentualnych korektach w zakresie dobranych wyrażeń kluczowych, aby zoptymalizować działania.

Generujemy comiesięczne raporty dla Klientów, z których jasno wynika, jak zmienia się pozycja w wyszukiwarce oraz za co dokładnie płaci nasz klient. Rozliczamy się tylko za osiągnięte wyniki, więc jeśli coś się nie powiedzie, to Klient nie ponosi żadnych opłat z tytułu pozycjonowania.

Pozycjonowanie dla firm

Jesteśmy skuteczni!

Pozycjonujemy się na frazę "agencja marketingowa Wrocław" oraz na "agencja interaktywna Wrocław". Jesteśmy w top10 pozycji w wynikach organicznych. Mimo że nie jesteśmy najwięksi, działamy profesjonalnie i z rozmachem. Skoro siebie potrafimy dobrze wypozycjonować, zrobimy to też z Twoją stroną!

Wyprzedzamy tysiące witryn
konkurencji!

Dzielimy się z wiedzą o pozycjonowaniu (SEO)

Prowadzimy szkolenia dla firm, uczelni i innych instytucji. Uczymy w ich trakcie skutecznego marketingu w internecie. Nieodłącznym elementem e-marketingu jest właśnie optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO). Uczestnicy szkoleń mogą się dowiedzieć, jak zbadać, czy ich strona internetowa jest skuteczna. Podczas zajęć prezentujemy narzędzia, z których sami korzystamy, również w trakcie działań SEO. Dowiedz się więcej na temat naszych szkoleń (prowadzimy je także w formie webinarów - on-line) i być może do zobaczenia na naszym szkoleniu :)

Na firmowym blogu piszemy artykuły związane z pozycjonowaniem i SEO, w tym działaniami z tzw. mikrodanymi. Standard ten wiąże się z indeksacją strony www przez roboty, dlatego witrynę z zaimplementowanymi mikrodanymi łatwiej znaleźć w sieci. Więcej o tym, czym są mikrodane, można znaleźć w artykule "Co to są mikrodane?".

Jakiś czas temu Google uruchomiło nową funkcjonalność, która może pomóc w pozycjonowaniu organicznym strony internetowej. Funkcjonalnością tą jest Direct Answers. Przeczytaj artykuł o funkcjonalności Direct Answers.

Kto ma informacje, ten ma władzę. Kto ma władzę, ten ma pieniądze. Implikując, kto ma informacje ten ma pieniądze. Informacja to nie tylko wiedza jak szybko i skutecznie szukać, to także świadomość jak szukają inni. A jak szukamy w Internecie? Dowiedz się więcej na ten temat z artykułu Jak szukamy w Internecie.

Istnieją darmowe narzędzia SEO, które pomogą w pozycjonowaniu strony internetowej. Wszystkie 10 darmowych narzędzi do pozycjonowania znajdziesz na naszym blogu pod adresem we wpisie o darmowych narzędziach SEO lub zobacz nasz poradnik poniżej:

Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl

Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych oparte o najnowsze narzędzia

Narzędzie SeoStation

SeoStation

Narzędzie Google Search Console

Google Search Console

Narzędzie LinkHouse

LinkHouse

Narzędzie Google Data Studio

Google Data Studio

Narzędzie Semrush

Semrush

Narzędzie UberSuggest

UberSuggest

Stawiasz na efektywność w marketingu?

Mamy 12 lat doświadczenia na rynku marketingu cyfrowego. Historia rozwoju naszej agencji interaktywnej biegła równolegle z rozwojem Internetu. A my zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy na czasie. Bo efektywność płynie w naszej krwi.

Stosowaliśmy performance marketing (marketing oparty na efektywności), zanim nie stało się to modne. Analityka jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych działań – od kampanii, po strony internetowe. Monitorujemy pozycje, wydajność, efektywność, konwersje – wszystko, co da się zmierzyć. Może dlatego mówi się, że Rekiny są zabójczo skuteczne?

Zaufało nam już niemal 400 firm. Nasz 15-osobowy zespół stworzył setki stron internetowych i kampanii dla przedsiębiorstw z całej Polski. Posiadamy 2 biura (Wrocław i Kłodzko) i milion innych zalet. Chcesz poznać kolejne? Umów się na spotkanie!

keyboard_arrow_up