Strona internetowa dla firmy GetBack

GetBack S.A. to przede wszystkim profesjonalna windykacja zaległych należności. Do zadań firmy należy wycenianie i nabywanie portfeli, zarządzanie wierzytelnościami oraz rola serwisera. Dzięki doświadczonej kadrze, złożonej z najlepszych ludzi w branży, GetBack zapewnia swoim klientom skuteczność w działaniu i pełne zaangażowanie.

Stworzona przez nas strona www powstała w oparciu o CMS Joomla. Została wzbogacona o formularz kontaktowy, by w jak największym stopniu ułatwić porozumiewanie się z osobami zadłużonymi. Zadbaliśmy także o wersję responsywną, by dopasować ją do każdego typu urządzenia.

W witrynie pojawił się blog z aktualnościami, który pozytywnie wpłynął na pozycjonowanie w wyszukiwarce, a także Mapa Google, ułatwiająca dotarcie do firmy. Stronę wzbogaciliśmy sliderami, by stała się jak najbardziej intuicyjna dla użytkowników.

Kategoria: Strony www
Branża: Finanse

Data wykonania: maj 2017

GetBack - realizacja strony internetowej

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Wyszukiwarka z podpowiedziami w locie

Mapa Google wraz z dojazdem

Interaktywny licznik

Formularz kontaktowy

Wersja responsywna

Aktualności, blog

Moduł kariery

CMS Joomla

Slider

Dodatkowe:

  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up