Strona www dla polskiego malarza

Jarosław Jaśnikowski to polski malarz. Jak sam mówi: "Moje malarstwo jest niczym nieustanna podróż, po nieodkrytych światach. Jednak zamiast aparatu fotograficznego zabieram w nią farby, pędzle oraz płótna i maluje obrazy, lub jak ktoś woli, wstawiam okna. Dzięki tym oknom inni ludzie mogą przenieść się tam na moment, do Światów Alternatywnych naszych wyobraźni”.

Wspaniałe dzieła malarskie Jarosława Jaśnikowskiego wykorzystaliśmy jako inspirację dla projektu graficznego strony WWW. Obrazy stały się częścią strony internetowej, dzięki czemu odwiedzający ją użytkownicy mogą od razu wejść w świat malarstwa Jarosława Jaśnikowskiego.

Elementy strony internetowej, takie jak formularz kontaktowy, menu i inne również zostały stworzone tak, aby doskonale komponowały się graficznie z obrazami. Ponadto zadbaliśmy o podstawową optymalizację SEO, aby stronę można było z łatwością znaleźć w Internecie.

Istotnym elementem witryny są animacje graficzne, które sprawiają, że jest ona atrakcyjniejsza dla użytkowników. Dopasowaliśmy ja także do urządzeń mobilnych.

Jarosław Jaśnikowski - malarstwo jako nieustanna podróż

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Formularz kontaktowy

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Animacje graficzne

CMS Joomla

Dodatkowe:

  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa,
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up