Strona internetowa dla firmy Kril&Blöhm

Kril&Blöhm to firma wykonująca profesjonalne systemy grzewcze do projektów deweloperskich. Kril&Blöhm specjalizuje się w produkcji oraz projektowaniu nowoczesnych systemów grzewczych, które działają na podczerwień. Produkty firmy są dostepne w co najmniej 15 krajach, a sieć jej oddziałów stale się powiększa. Wysoki standard produktów jest potwierdzony międzynarodowymi certyfikatami jakości.

Strona została zbudowana w oparciu o nasz autorski system zarządzania treścią REXT, wykorzystujący NodeJS po stronie serwera oraz Vue.js po stronie użytkownika. Dzięki temu strona jest wczytywana wyłącznie raz, przejścia pomiędzy kolejnymi zakładkami polegają na pobraniu wyłącznie zawartości tej zakładki. Znacząco przekłada się to na szybkość ładowania strony.

Strona została wyposażona w zaawansowany kalkulator, który pozwala na wycenę naszego systemu grzewczego. Dzięki niemu będziemy mogli ujrzeć oszczędności na ogrzewaniu konwekcyjnym.

Kril&Blöhm

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Zarządzanie treścią przez CMS Rext

Nowoczesny format grafik - WebP

System aktualności (blog)

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Formularz kontaktowy

Optymalizacja pod pozycjonownie - SEO

Wbudowany na stronie kalkulator wyceny systemu grzewczego

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up