Strona internetowa dla firmy Ogrody Zimowe

Ogrody Zimowe - Jeśli marzą Państwo o pięknym, nowoczesnym i oryginalnym wnętrzu, ogród zimowy może stać się miejscem, w którym cała Państwa rodzina będzie się czuć komfortowo.

Nowa strona wyróżnia się intuicyjnością, dzięki czemu każdy potencjalny klient bez problemów będzie się po niej poruszał. Znajduje się na niej szczegółowy formularz wyceny ogrodu/zadaszenia, który pozwala na dokładne określenie kosztów projektu.

Dodatkowo na stronie umieściliśmy nowoczesny katalog, gdzie można znaleźć inspiracje. Zaprojektowana przez nas witryna wyróżnia się funkcjonalnością i estetyką na najwyższym poziomie.

Kategoria: Strony www
Branża: Produkcja

Data wykonania: październik 2017
Strona www: Ogrody Zimowe - funkcjonalnie i nowocześnie

Na uwagę zasługuje wyjątkowa cierpliwość i wyrozumiałość oraz profesjonalne podejście do klienta. Z całą pewnością polecamy RekinySukcesu.pl w zakresie profesjonalnego przygotowania i realizacji projektów internetowych.

Michał Musiał, PR & Marketing manager
Ogrody zimowe - kompletne systemy aluminiowe

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Galerie zdjęć

Optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Formularz kontaktowy

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Animacje graficzne

Aktualności, blog,

CMS Joomla

Mapy Google na zakładkach kontaktowych

Dodatkowe:

  • Zaawansowany formularz wyceny okien / drzwi,
  • Zaawansowany formularz wyceny ogrodu / zadaszenia,
  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa,
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up