Kalkulator pożyczkowy dla firmy SMS Kredyt

SMS Kredyt Sp. z o. o. dawniej SMS Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt sp.j. jest firmą udzielającą osobom fizycznym pożyczek ratalnych dzięki doskonale przygotowanemu kalkulatorowi pożyczkowemu. Mocno rozwija się w zakresie udzielania pożyczek online, gdzie przez Internet można wnioskować o kwotę do 5 000 zł na okres do 30 miesięcy. SMS Kredyt działa głównie poprzez współpracę z biurami kredytowymi z całej Polski, gdzie dostępna kwota pożyczki to 10 000 PLN, udzielana na okres do 48 miesięcy.

W zakres wykonywanych przez nas prac wchodziło załączenie na stronie Mapy Google wraz z dojazdem, by klienci mogli łatwiej dotrzeć do punktu stacjonarnego. Dodatkowo stworzyliśmy landingi oraz formularz pożyczki, umożliwiający usprawnienie tego procesu. Wdrożyliśmy także wersję responsywną, by strona świetnie działała bez względu na to, z jakiego urządzenia korzysta użytkownik.

Kategoria: Strony www
Branża: Finanse

Data wykonania: luty 2017

Doceniamy terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań, dużą wiedzę i fachową pomoc.

Izabela Bazan, SMS Kredyt Sp. z o.o.
Strona internetowa dla SMS Kredyt

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Mapa Google wraz z dojazdem

Stworzenie landingów

Formularz pożyczki

Kalkulator pożyczek

Wersja responsywna

CMS Joomla

Dodatkowe:

  • Kampanie AdWords,
  • Kampanie Facebook,
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up