Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl oferuje możliwość administracji stron internetowych. Jest to oferta skierowana do firm, które potrzebują jednorazowych lub cyklicznych zmian. Możemy je zrealizować nawet tego samego dnia.

Obsługa i aktualizacja strony internetowej

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl oferuje również możliwość administrowania stronami internetowymi. Jest to oferta skierowana do firm, które potrzebują jednorazowych lub cyklicznych zmian.

W zależności od rozmiaru zadania możemy realizować zmiany nawet tego samego dnia. Do drobnych aktualizacji zaliczamy krótkie artykuły, aktualności, zamieszczenie grafik, przesunięcia pojedynczych elementów na stronie. Rzeczy takie jak stworzenie nowej zakładki, utworzenie jakiejś funkcjonalności, RWD całej strony i tym podobne są najpierw planowane graficznie, a dopiero po akceptacji przez klienta, zamieszczane na stronie.

Nie ograniczamy się tylko do bezmyślnego kopiowania materiałów. Zanim zaczniemy wykonywać aktualizacje na stronie, proponujemy audyt witryny, po którym opowiemy co zmienić na stronie i co zrobić by była bardziej funkcjonalna i przyciągała Klientów. Witryna, która jest odpowiednio przygotowana i zoptymalizowana (m.in. chodzi nam tu o czas ładowania strony, kompresję kodu, zdjęć, zgodność z wytycznymi wyszukiwarek), lepiej służy Klientowi końcowemu.

administrowanie stronami www Wrocław

Skutecznie obsługujemy strony www

wordpress, joomla

Działamy na CMS-ach

Obsługujemy Wordpress, Joomla, Presta Shop, Drupal i inne

aktualizacje stron www

Stale dostępni

Codziennie wykonujemy aktualizacje

Bezpieczne strony internetowe

Bezpieczeństwo

Wykonujemy kopie bezpieczeństwa

Testy stron internetowych Wrocław

Testy

Po wprowadzeniu zmian testujemy stronę

Responsive Web Design

RWD

Dopasowujemy stronę do urządzeń mobilnych

Projekty stron internetowych

Grafika

Tworzymy grafikę na różne potrzeby

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu