Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Spełniając oczekiwania naszych klientów, wprowadziliśmy możliwość umieszczenia strony internetowej na naszym serwerze.

Serwer - hosting i bezpieczeństwo stron www

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy możliwość umieszczenia strony internetowej na naszym serwerze. Unikalną usługą w naszej agencji marketingowej jest tworzenie pełnych kopii stron internetowych (pliki + bazy danych) do paczki - instalatora. Większość agencji wykonuje tylko kopie plików, u nas masz pewność, że w razie awarii otrzymasz wszystkie dane z dowolnego tygodnia.

Wykonujemy przynajmniej raz w tygodniu jedną kopię na serwerze, a drugą umieszczamy w chmurze, dzięki temu jesteśmy zabezpieczeni od niespodziewanych awarii. W każdym momencie możemy przesyłać kopie na wskazane przez klienta miejsce przechowywania.

W razie jakichkolwiek problemów - np. gdy klient podczas zmian usunie wartościowy artykuł - maksymalnie w ciągu 2 godzin jesteśmy w stanie przywrócić całą stronę z ostatnio wykonanej kopii.

Nasi klienci mają możliwość zarządzania pakietami serwerowymi oraz skrzynkami pocztowymi. Dodatkowo oferujemy każdemu klientowi wygodny w obsłudze cPanel.

Standardową procedurą agencji interaktywnej Wrocław jest dbałość o aktualizację oprogramowania serwerowego, możliwość podglądu użycia (procesor, pamięć), skanowanie antywirusem poczty przychodzącej, skanowanie w locie unikalnym systemem anty-exploitowym (wychwytującym ponad 3000 exploitów na popularne systemy: jak Joomla, Wordpress, phpBB itp.).

hosting stron www Wrocław

Dlaczego warto wybrać serwer u nas?

nieograniczony transfer danych

Transfer miesięczny

Nieograniczony transfer danych

kopie bezpieczeństwa

Akeeba

Regularne kopie bezpieczeństwa na serwerze i w chmurze

Eyesite

Eyesite

Wtyczka stale monitorująca zmiany na stronie

regularne skanowanie

Bezpieczeństwo danych

Regularne skanowanie systemami anty-exploitowymi

cpanel dla każdego

cPanel

Dla każdego klienta

gwarancja działania

Bezawaryjne działanie

Gwarancja działania w skali roku 99,9%

zarządzanie przez klienta

Pakiety serwerowe

Możliwość zarządzania przez klienta pakietami serwerowymi

serwery w polsce

Polskie datacenter

Serwery stojące w Polsce, nie "gdzieś tam"

szybkie wczytywanie strony

Szybkość

Zapewniamy rewelacyjny czas wczytywania strony internetowej

Każdemu klientowi oferujemy dostęp do cPanelu v.11

serwer Wrocław

Co to jest cPanel? To komercyjne oprogramowanie pozwalające na zarządzanie własnym serwerem poprzez przeglądarkę. Oferujemy swoim klientom dostęp do cPanelu i możliwość korzystania z jego funkcji, m.in. zarządzanie skrzynkami pocztowymi, przesyłanie plików bezpośrednio na serwer bez potrzeby używania zewnętrznych programów, zarządzanie subdomenami, podgląd statystyk, możliwość blokowania wybranych IP, podgląd użycia procesora i wiele innych. Panel zarządzania usługami jest w polskiej wersji językowej.

intuicyjne zarządzanie serwerem

Łatwa administracja

serwery we Wrocławiu

Polska wersja językowa

bezpieczny serwer

Bez zewnętrznych programów

Oferujemy certyfikaty HTTPS na naszym serwerze

Certyfikat HTTPS

HTTPS - Hypertext Transfer Protocol Secure to szyfrowana wersja protokołu HTTP. Zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa, ponieważ używa certyfikatu SSL do przenoszenia danych czy informacji.

Zgodnie z nową polityką Google certyfikat HTTPS jest jednym z czynników wpływających na pozycjonowanie. Jeśli chcesz poprawić widoczność swojej strony w sieci, zalecamy skorzystać z tego certyfikatu. Google zachęca do stosowania protokołu HTTPS w celu ochrony połączenia pomiędzy komputerem użytkownika a witryną, bez względu na zawarte w niej treści.

Połączenie witryny z HTTPS to także zielona kłódeczka i napis "bezpieczna" obok adresu URL. Szczególnie ważne dla sklepów internetowych, które mogą odnotować spadek wejść, jeśli nie będą korzystały z protokołu HTTPS.

Więcej informacji o protokole HTTPS można znaleźć na blogu: https://www.rekinysukcesu.pl/blog/78-nie-bezpieczna-strona-internetowa-o-zmianach-https

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu