Strony internetowe dla firm - Dzierżoniów

W epoce powszechnego dostępu do Internetu posiadanie strony internetowej firmy jest oczywistością i oczekiwanym minimum dla każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa. Strona WWW to najefektywniejsza forma reklamy, co pozwala na dotarcie do największej liczby klientów, więc i zwiększenie dochodów.

Dla Rekinów stworzenie strony www jest wyzwaniem, ale też ogromną przyjemnością. Nasze realizacje charakteryzują się ponadprzeciętnym stopniem użyteczności i estetyki. Pracę nad zleceniem rozpoczynamy od analizy oczekiwań klienta oraz analizy rynku i konkurencji. Dlatego jesteśmy w stanie dobrać najskuteczniejsze rozwiązania i stworzyć dokładnie taką stronę internetową, jakiej potrzebujesz.

Strony internetowe Dzierżoniów

Wykonane przez Rekiny Sukcesu strony internetowe są innowacyjne i skuteczne. Przy ich tworzeniu kładziemy również duży nacisk na optymalizację pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO).

Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska, choć na koncie mamy wiele realizacji z odleglejszych części Polski. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z Dzierżoniowa, Bielawy i okolic do kontaktu. Zobacz nasze realizacje.

Nasze skuteczne elementy stron www

Kopie bezpieczeństwa

Możliwość szybkiego przywrócenia strony w dowolnym momencie

Prezentacja treści

Ułatwia przekazanie klientowi konkretnych informacji

Bezpieczne formularze

Z zabezpieczeniami antyspamowymi (Captcha)

SEO

Daj się znaleźć w Internecie

Google Analytics

Poznaj odwiedzających Twoją stronę dzięki dokładnym danym statystycznym

LiveChat

Błyskawiczne wiadomości, dzięki którym klienci Cię pokochają

Wyjątkowe galerie

Pokaż się z dobrej strony

Newsletter

Nowoczesne kampanie mailingowe są w zasięgu ręki

Wtyczki społecznościowe

Odkryj pełne możliwości integracji z Facebookiem i nie tylko

Mobilne menu

Wygodne użytkowanie strony na urządzeniach mobilnych

Mapa z dojazdem

Klient pozna trasę do Twojego biura bez opuszczania strony

Intuicyjny panel admina

Umożliwi wprowadzenie na stronie własnych modyfikacji

Pełne testowanie na najpopularniejszych przeglądarkach

Bardzo ważnym etapem podczas tworzenia strony internetowej są testy przeglądarkowe. Przeglądarki różnią się silnikami i implementacją standardów, przez co strona nie zawsze wygląda identycznie. My te rozbieżności niwelujemy i zmieniamy wygląd strony tak, aby jej design wyglądał zawsze tak samo - nieważne, czy używasz Chrome'a czy Edge'a.

Agencja interaktywna Wrocław testuje strony na 6 najpopularniejszych i zaktualizowanych do najnowszych wersji przeglądarkach - Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera i Internet Explorer.

Strony www Dzierżoniów, Bielawa
Strona pod Google Chrome

Google
Chrome

Strona pod Opera

Opera

Strona pod Mozilla Firefox

Mozilla
Firefox

Strona pod Safari

Safari

Strona pod Internet Explorer

Internet
Explorer

Strona pod Microsoft Edge

Microsoft
Edge

Wykorzystujemy nowoczesne technologie

Technologia HTML5

HTML5

Technologia CSS3

CSS3

Technologia SASS - SCSS

SASS

Technologia JavaScript

JavaScript

Technologia Amazon Web Services

Amazon Web Services

Technologia WordPress

WordPress

Technologia Joomla

Joomla

Technologia Node.js

Node.js

Technologia Vue.js

Framework Vue.js

Technologia Git

Kontrola wersji Git

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym ekspertem odpowiedzialnym za rejon Dzierżoniowa, Bielawy i okolic lub po prostu zadzwoń do nas — porozmawiamy o twoich celach, potrzebach no i oczywiście doradzimy.

Marcin
Marcin Gajewski
Dyrektor ds. strategii i rozwoju tel: 509 476 650 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up