Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Referencja Sposób, w jaki wykonali swoje zadanie, pozwala na wystawienie mi opinii jako firmie solidnej, godnej zaufania oraz wartej polecenia.
Kategoria Kampanie
Autor Hubert Wierszyłłowski, właściciel

Chcesz schudnąć, przytyć lub po prostu zdrowo się odżywiać? Catering dietetyczny Fitway jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i unikniesz żmudnego szukania zdrowych produktów oraz gotowania według wskazanych przepisów.

Obszar działalności: catering dietetyczny

Data wykonania: styczeń 2015 r.

Adres: www.fitway.pl

 

Sposób, w jaki wykonali swoje zadanie, pozwala na wystawienie mi opinii jako firmie solidnej, godnej zaufania oraz wartej polecenia.


Hubert Wierszyłłowski, właściciel

 

Zakres wykonanych prac:

  • prowadzenie kampanii Google Adwords: tekstowa, display, remarketing,
  • przygotowanie koncepcji oraz grafik do kampanii,
  • doradztwo marketingowe.

Fitway

 

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu