Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Referencja W przyszłości przewidujemy powierzenie dalszych działań związanych z e-marketingiem firmie RekinySukcesu.pl i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić RekinySukcesu.pl jako rzetelnego partnera.
Kategoria Outsourcing
Autor Piotr Honc, prezes

Dla kierowników działu zakupów i kierowników produkcji, którzy potrzebują wykonać detale w metalu firma Mexim oferuje: centra cnc, szlifierki, wiertarki, frezarki i prasy renomowanych firm Kovosvit Mas i Krasny Borets.

Obszar działalności: handel

Data rozpoczęcia współpracy: sierpień 2012 r.

Adres: www.mexim.pl 

 

W przyszłości przewidujemy powierzenie dalszych działań związanych z e-marketingiem firmie RekinySukcesu.pl i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić RekinySukcesu.pl jako rzetelnego partnera.


Piotr Honc, prezes

 

Zakres wykonanych prac:

  • Przygotowanie briefu marketingowego,
  • Tworzenie tekstów;
  • Hasło marketingowe,
  • Obróbka filmu prezentacyjnego.

  • Mailingi,
  • Celowana kampania Adwords.

Mexim

 

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu