Kampanie Google Ads dla firmy InsectOut

InsectOut oferuje usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. InsectOut skutecznie walczy ze szkodnikami, co finalnie pozwala na obniżenie wydatków firmy dotkniętej inwazją niechcianych orgniazmów.

Kategoria: Kampanie
Branża: Usługi

Data wykonania: kwiecień 2019
Strona www: InsectOut

Mega firma, mega współpraca. Firma i pracownicy profesjonalni we wszystkim. Współpracujemy juz kilka lat i z ręką na sercu muszę stwierdzić że są rekinami między innymi mojego sukcesu. Profesjonalizm w każdym zadaniu pomimo że nie były łatwe. Można powiedzieć że profesjonalizm w każdym bajcie 😁

Łukasz Balawajder, Właściciel
InsectOut

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Kampanie Google Ads - pozyskiwanie nowych klientów

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up