Pracuję efektywnie?

Masz wrażenie, że wiecznie gdzieś się spieszysz? Praca wydaje się nie mieć końca i bardzo ciężko dotrzymać terminów? Pierwsze, co przychodzi nam do głowy, to nasi współpracownicy bądź pracownicy nie pracują efektywnie. Przez to ja muszę pracować za dwóch! Hmmm... Warto jednak zadać sobie jedno pytanie - czy ja pracuję efektywnie?

Jeśli nikt ani nic nie ma kontroli nad naszą pracą to ciężko jest wyciągnąć wnioski. Takie ciągłe zmęczenie ilością zadań bardzo często prowadzi do niezadowolenia z tego co robimy.

Jak można zmierzyć własną efektywność?

Najprostszym rozwiązaniem wydaje się zapisywanie wszystkich naszych czynności i analizowanie wniosków. Jak to jednak zrobić, kiedy kompletnie nie mamy czasu?

Z pomocą przychodzi proste narzędzie RescueTime! Wystarczy zainstalować je na urządzeniach, na których wykonujemy prace i które są podłączone do Internetu np. laptop i smartphone. RescueTime śledzi nasze działania, segreguje je i przypisuje do grup. Załóżmy, że jeśli pracujemy w Excelu to działanie jest bardzo produktywne, a jeśli włączamy Facebooka to działanie jest bardzo rozpraszające.

Efektywność pracy - Rescue Time

Postaw na automatyzację

Najważniejsza zaleta tego narzędzia to automatyczne opisywanie naszych zachowań, wraz z długością i częstotliwością ich realizacji (oczywiście w panelu możemy zmienić przypisanie) na podstawie których możemy wyciągnąć wnioski. Wnioski te pozwolą nam podjąć kroki do zwiększenia naszej efektywności. 

Interesujący temat? Poniżej film, w którym pokazuję dokładnie jak to działa!

keyboard_arrow_up

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up