Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Szkolenie mBank
Referencja Polecamy firmę RekinySukcesu jako firmę szkoleniową oferującą usługi na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym oraz organizacyjnym.
Kategoria Szkolenia
Autor Jacek Stefanowicz, dyrektor oddziału

27 lutego 2013 r. na zaproszenie MBanku przeprowadziliśmy szkolenie o tematyce: "Nowe możliwości rozwoju turystyki Ziemi Kłodzkiej". Szkolenie spotkało się z bardzo życzliwym przyjęciem i zaowocowało cyklem szkoleń organizowanych we współpracy z kłodzkim oddziałem MBanku.

Obszar szkolenia: skuteczna strona internetowa

Data szkolenia: luty 2013 r.

Adres: www.mbank.pl 

 

Polecamy firmę RekinySukcesu jako firmę szkoleniową oferującą usługi na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym oraz organizacyjnym. 


Jacek Stefanowicz, dyrektor oddziału

 

Zakres szkolenia:

  • Dlaczego strona internetowa,
  • Cel skutecznej strony internetowej,
  • Narzędzia które trzeba znać,
  • Cykl Deminga,
  • Co zaplanować? (SEO, RTB, Usability, Pozyskiwanie),
  • Metodyka mierzenia działań (Google Analytics, Webmasters).

mBank

 

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu