Szkolenie marketingowe dla Uniwersytetu Ekonomicznego

GrafIT to najnowszy projekt NZS UE Wrocław. Tematyka nowego przedsięwzięcia dotyka najnowszych technologii, tajemnic social media, zastosowań internetu w marketingu, a także szeroko pojętej tematyki IT.

Kategoria: Szkolenia
Branża: Edukacja

Data wykonania: marzec 2017
Strona www: GrafIT - projekt Uniwersytetu Ekonomicznego

Szkolenie zostało przeprowadzone w profesjonalny i ciekawy sposób. Prowadzący przytoczył wiele praktycznych przykładów i wzbudził duże zainteresowanie uczestników. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Jakub Żejmo, Koordynator pierwszej edycji projektu GrafIT
GrafIT - szkolenie z marketingi internetowego

Zakres wykonanych prac

Metody i narzędzia pozwalające pozyskiwać klientów przez Internet

Jak skutecznie zarządzać stroną www

Czy Google Ads (AdWords) się opłaca

Jak mierzyć konwersje

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up