Strona internetowa dla hotelu z Polanicy-Zdrój

Smaki Na Szlaku to wyjątkowy hotel i restauracja z Polanicy-Zdroju. Smaki Na Szlaku oferują autorskie i tradycyjne menu, masaże, ceremonie SPA i organizację uroczystości. Na gości czekają przytulne i wygodne pokoje z pięknymi widokami.

Nowoczesna strona internetowa zaprojektowana w oparciu o spójną kolorystykę i innowacyjne rozwiązania technologiczne wyróżnia się szybkością działania. Zastosowana dostępność pozwala dotrzeć do każdego rodzaju klienta.

Stworzona przez nas intuicyjna witryna została dopasowana do wszelkich urządzeń mobilnych, by mógł on wygodnie złożyć zamówienie bez względu na to, czy korzysta z laptopa, komputera stacjonarnego, czy smartfona. Dodatkowo na stronie znajduje się wygodny formularz kontaktowy, który zdecydowanie ułatwia utrzymywanie relacji z klientem.

Dla firmy Smaki na Szlaku prowadzimy także obsługę social media, polegającą na regularnym organizowaniu okazjonalnych konkursów.

Kategoria: Strony www
Branża: Hotele i gastronomia

Data wykonania: marzec 2019
Strona www: Smaki na Szlaku - noclegi, hotel, restauracja - Polanica-Zdrój

Wykonana strona www spełnia w pełni nasze oczekiwania zarówno od strony graficznej jak i merytorycznej. Firma RekinySukcesu.pl zadbała również o pozycjonowanie naszej witryny i uruchomienie serwera pocztowego, zajmuje się także bieżącą obsługą serwisu, w szczególności jego aktualizacją, a także obsługą marketingową firmy.

Marcin Olszewski, właściciel
Smaki Na Szlaku - noclegi Polanica-Zdrój

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Przyspieszone strony mobilne amp img

Zaawansowana optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Formularz kontaktowy z aktywną walidacją

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

CMS Joomla

System zarządzania aktualnościami

Integracja z Mapami Google

Wykorzystanie danych strukturalnych Google

Zgodność z PHP 7

Dodatkowe:

  • Możliwość edycji treści (edytor WYSIWG),
  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa,
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Integracja z Google Tag Manager, Yandex Metrica, Google Search Consol.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up