Strona internetowa dla kancelarii prawnej

Kancelaria Prawna Rubikon sp. z o.o. z Wrocławia zajmuje się profesjonalną obsługą wierzytelności, a ponadto działa w obszarze inwestycji i odszkodowań.

Stronę kancelarii Rubikon przygotowaliśmy z myślą o komfortowym jej użytkowaniu przez klientów Kancelarii - osoby zadłużone. Wyposażyliśmy ją w formularze, które umożliwiają nawiązanie szybkiego kontaktu z kancelarią. Strona posiada także moduł czatu, dzięki któremu można jeszcze szybciej nawiązać rozmowę z pracownikami Kancelarii. Doskonale wyeksponowany nr telefonu działający w formie łącza jest kolejnym kanałem szybkiego kontaktu z firmą.

Projektując graficznie stronę, koncentrowaliśmy się na jej użyteczności, pragnąć jednocześnie nadać jej oryginalnego charakteru. Dlatego szata graficzna strony prezentuje się jednocześnie dostojnie, jak i pozbawiona jest zbędnych elementów, które mogłyby rozpraszać użytkowników.

Ponadto wyposażyliśmy stronę w "Strefę dla inwestora", w które Kancelaria może zamieszczać odpowiednie komunikaty i dokumenty.

Kategoria: Strony www
Branża: Finanse

Data wykonania: lipiec 2018
Strona www: Kancelaria prawna Rubikon z Wrocławia

Rekomenduję firmę RekinySukcesu.pl, jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem. W trakcie pracy nad projektem wykazali się zaangażowaniem, fachowym podejściem oraz terminowością.

Marcin Banyś, Prezes Zarządu
Rubikon - kancelaria prawna

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Formularz kontaktowy

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

CMS Joomla

LiveChat

Dodatkowe:

  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up