Identyfikacja wizualna Willi Miejskich Krzycka

Wille Miejskie Krzycka to kompleks czterech nowoczesnych budynków wybudowanych przez wrocławskiego dewelopera EURO-DOM. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl miała przyjemność przygotować dla EURO-DOM identyfikację wizualną tej inwestycji.

Nasze działania opierały się na stworzeniu trzech stron internetowych, obsłudze social media polegającej na założeniu i regularnym publikowaniu postów na Facebooku oraz prowadzeniu kampanii Google Ads.

Strategia oparta na połączeniu tych elementów okazała się skuteczną drogą do promocji i budowania rozpoznawalności marki. Dopełnienie działań wykreowaniem spójnej identyfikacji wizualnej, realnie przełożyło się na ostateczny sukces.

Kategoria: Identyfikacja wizualna
Branża: Nieruchomości

Data wykonania: wrzesień 2019
Strona www: Wille Miejskie Krzycka

Agencja interaktywna i marketingowa RekinySukcesu.pl realizowała dla spółek Grupy EURO-DOM działania promocyjne polegające m.in. na budowie trzech stron internetowych, stworzeniu i prowadzeniu profilu na Fejsbuku oraz zarządzaniu optymalizacją i reklamami w sieci internetowej. Podczas dotychczasowej współpracy przedstawiciele Agencji wykazali się rzetelnością, terminowością, umiejętnością elastycznej współpracy i zrozumieniem naszych potrzeb. Usługi były wykonywane fachowo z dotrzymaniem zobowiązań i uzgodnień.

Paweł Kowalew, Dyrektor Sprzedaży
Wille Miejskie Krzycka

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Logo

Księga znaku

Wizualizacje wykonanych projektów

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up