Identyfikacja wizualna Willi Miejskich Krzycka

Wille Miejskie Krzycka to kompleks czterech nowoczesnych budynków wybudowanych przez wrocławskiego dewelopera EURO-DOM. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl miała przyjemność przygotować dla EURO-DOM identyfikację wizualną tej inwestycji.

Nasze działania opierały się na stworzeniu trzech stron internetowych, obsłudze social media polegającej na założeniu i regularnym publikowaniu postów na Facebooku oraz prowadzeniu kampanii Google Ads.

Strategia oparta na połączeniu tych elementów okazała się skuteczną drogą do promocji i budowania rozpoznawalności marki. Dopełnienie działań wykreowaniem spójnej identyfikacji wizualnej, realnie przełożyło się na ostateczny sukces.

Kategoria: Identyfikacja wizualna
Branża: Nieruchomości

Data wykonania: wrzesień 2019
Strona www: Wille Miejskie Krzycka

Agencja interaktywna i marketingowa RekinySukcesu.pl realizowała dla spółek Grupy EURO-DOM działania promocyjne polegające m.in. na budowie trzech stron internetowych, stworzeniu i prowadzeniu profilu na Fejsbuku oraz zarządzaniu optymalizacją i reklamami w sieci internetowej. Podczas dotychczasowej współpracy przedstawiciele Agencji wykazali się rzetelnością, terminowością, umiejętnością elastycznej współpracy i zrozumieniem naszych potrzeb. Usługi były wykonywane fachowo z dotrzymaniem zobowiązań i uzgodnień.

Paweł Kowalew, Dyrektor Sprzedaży
Wille Miejskie Krzycka

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Logo

Księga znaku

Wizualizacje wykonanych projektów

Marketing w branży Nieruchomości:

Prowadzisz biznes w branży Nieruchomości? Dowiedz się jak przechodzić przez kluczowe procesy dla Twojej marki!

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziesz kompleksowe artykuły dotyczące wejścia na rynek i tworzenia silnej marki oraz zwiększenia jej efektywności sprzedażowej i marketingowej. Analiza rynku, research, prowadzenie kampanii marketingowych, wdrożenie sklepu - jeśli którykolwiek z tych procesów jest dla Ciebie niejasny, zapraszamy na naszego bloga!

keyboard_arrow_up