Szkolenie marketingowe dla WSB Wrocław

WSB - Wyższe Szkoły Bankowe należą do największej grupy szkół biznesu w Polsce. WSB obecne są w miastach w Polsce: Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu. Założycielem Wyższych Szkół Bankowych jest Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

Kategoria: Szkolenia
Branża: Edukacja

Data wykonania: grudzień 2015
Strona www: Wyższa Szkoła Bankowa - studia i szkolenia

Szkolenie zostało przygotowane profesjonalnie, rzeczowo i według najwyższych standardów. Osoba prowadząca wykazała się dużą wiedzą.

Joanna Ukleja, Specjalista ds. HR
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu - szkolenie marketingowe

Zakres wykonanych prac

Wyszukiwarka Google

Narzędzia wyszukiwania

Czy Google rządzi Internetem?

Prawa autorskie

Prywatność i bezpieczeństwo danych

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up