Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Referencja Szkolenie zostało przygotowane profesjonalnie, rzeczowo i według najwyższych standardów. Osoba prowadząca wykazała się dużą wiedzą.
Kategoria Szkolenia
Autor Joanna Ukleja, Specjalista ds. HR

WSB - Wyższe Szkoły Bankowe należą do największej grupy szkół biznesu w Polsce. WSB obecne są w 9 miastach w Polsce: Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu. Założycielem Wyższych Szkół Bankowych jest Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

Obszar szkolenia: Poszukiwanie informacji w Internecie

Data szkolenia: grudzień 2015 r.

Adres: www.wsb.pl 

 

Szkolenie zostało przygotowane profesjonalnie, rzeczowo i według najwyższych standardów. Osoba prowadząca wykazała się dużą wiedzą.

 


Joanna Ukleja, Specjalista ds. HR

 

Zakres szkolenia:

  • Wyszukiwarka Google,
  • Narzędzia wyszukiwania,
  • Czy Google rządzi Internetem?,
  • Prawa autorskie,
  • Prywatność i bezpieczeństwo danych.

Szkolenie Wyższe Szkoły Bankowe

 

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu