Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Referencja Całokształt przebiegu współpracy pozwala nam postrzegać firmę jako partnera, który w sposób należyty traktuje swoje zobowiązania wobec klienta.
Kategoria Outsourcing
Autor Piotr Honc, prezes

PHmet to firma handlowo - produkcyjna, która istnieje na rynku od 1995 r. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie urządzeń magnetycznych oraz w usłudze obróbka skrawaniem. Nasze główe cele to kompleksowa obsługa Klientów oraz zwiększanie własnych kompetencji.

Obszar działalności: handel i produkcja

Data wykonania: październik 2013 r.

Adres: www.phmet.com 

 

Całokształt przebiegu współpracy pozwala nam postrzegać firmę jako partnera, który w sposób należyty traktuje swoje zobowiązania wobec klienta.


Piotr Honc, prezes

 

Zakres wykonanych prac:

  • Przygotowanie briefu marketingowego,
  • Tworzenie tekstów,
  • Materiały marketingowe.

  • Mailingi,
  • Pozycjonowanie.

Phmet

 

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu