Kampanie Google Ads / Google Grants

Fundacja Opieka i Troska została założona w 2003 roku. Prowadzi aktywizację społeczną i zawodową, wspiera osoby doświadczone chorobą psychiczną oraz depresją. Fundacja zlokalizowana jest na Psim Polu we Wrocławiu.

Kategoria: Kampanie
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: wrzesień 2015
Strona www: Fundacja Opieka i Troska - pomagamy razem

Z Rekinami Sukcesu mamy przyjemność współpracować już dobrych parę lat. Cechuje ich rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Nasza współpraca zaowocowała wieloma kampaniami, które zakończyły się sukcesem i pozwoliły nam osiągnąć zamierzone cele. Polecamy każdemu, kto oczekuje od firmy skuteczności, a to w marketingu jest kluczowe. Rekiny Sukcesy zapewniają ją w 100% :)

Anna Kraucz-Miękus, Fundacja Opieka i Troska
Kampania Ads dla fundacji  Opieka i Troska

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Prowadzenie kampanii Google Ads (AdWords) opartej o Google Grants

Doradztwo marketingowe

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up