Strona internetowa dla szkoły nauki jazdy

Adept to szkoła nauki jazdy w Kłodzku, której celem jest jak najlepsze przygotowanie kursantów do zdania państwowego egzaminu na prawo jazdy. Szkoła działa od wielu lat i może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami związanymi ze zdawalnością. Wielkorotnie nagradzana przez Starostę Kłodzkiego.

Kategoria: Strony www
Branża: Edukacja

Data wykonania: maj 2016
Strona www: ADEPT - wysoka jakość nauczania

Rekomenduję firmę RekinySukcesu.pl jako profesjonalnego partnera w zakresie projektowania, pozycjonowania oraz obsługi stron internetowych.

Szkoła Nauki Jazdy ADEPT
Adept - szkoła nauki jazdy Kłodzko

Zakres wykonanych prac

CMS Joomla

Mapa Google wraz z dojazdem

Interaktywna animacja

Wtyczki społecznościowe

Formularz kontaktowy

Wersja responsywna

Galeria

Slider

Blog

Pozycjonowanie na frazy:

  • szkoła jazdy Kłodzko,
  • nauka jazdy Kłodzko,
  • prawo jazdy Kłodzko.

Dodatkowe:

  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up