Projekt logo dla firmy TopGuard

System lokalizacji pojazdów TopGuard to urządzenie zawierające moduł GPS, GSM, moduł radiowy, czujnik przyśpieszenia oraz układ nadzoru baterii. Wystarczy zamontować lokalizator w miejscu umożliwiającym widoczność satelitów GPS i urządzenie od razu działa. TopGuard zabezpieczy Twój samochód na najwyższym poziomie.

Kategoria: Identyfikacja wizualna
Branża: Motoryzacja

Data wykonania: wrzesień 2016

TopGuard - projekt logo

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Logo

Wizualizacje wykonanych projektów

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up