Projekt logo dla firmy Artus

Artus to firma, która profesjonalnie oraz rzeczowo obsługuje i zaopatruje pacjentów w sprzęt ortopedyczny. Zajmuje się zaopatrzeniem ortopedycznym (ortezy, wózki inwalidzkie, balkoniki, materace przeciwodleżynowe) sprzętem pomocniczym, sprzedaje różnego typu pomoce jak kaczki, baseny, pieluchomajtki, wkładki do butów itp.

Kategoria: Identyfikacja wizualna
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: marzec 2017

Chciałbym rekomendować firmę RekinySukcesu.pl jako rzetelnego partnera. Wszystkie prace zostały zrealizowane we wcześniej uzgodnionym terminie.

Mirosław Żukcite , właściciel firmy
Artus - projekt logo

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Logo

Księga Znaku

Wizualizacje wykonanych projektów

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up