Projekt logo dla firmy Artus

Artus to firma, która profesjonalnie oraz rzeczowo obsługuje i zaopatruje pacjentów w sprzęt ortopedyczny. Zajmuje się zaopatrzeniem ortopedycznym (ortezy, wózki inwalidzkie, balkoniki, materace przeciwodleżynowe) sprzętem pomocniczym, sprzedaje różnego typu pomoce jak kaczki, baseny, pieluchomajtki, wkładki do butów itp.

Czy możemy zrobić coś dla Twojej firmy?

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Wycena jest niezobowiązująca :)

Kategoria: Identyfikacja wizualna
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: marzec 2017

Chciałbym rekomendować firmę RekinySukcesu.pl jako rzetelnego partnera. Wszystkie prace zostały zrealizowane we wcześniej uzgodnionym terminie.

Mirosław Żukcite , właściciel firmy
Artus - projekt logo

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Logo

Księga Znaku

Wizualizacje wykonanych projektów

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up