Strona www dla gabinetu stomatologicznego

Stomatologia Bińczycka to profesjonalny gabinet stomatologiczny, prowadzony przez absolwentką Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Gabinet stomatologiczny funkcjonuje blisko takich dzielnic Wrocławia jak Stabłowice, Leśnica, Marszowice i Mokra.

Stworzona przez nas strona www zawiera Mapę Google wraz z dojazdem, by ułatwić klientom dotarcie do punktu. Zamieściliśmy na niej także wtyczki społecznościowe, odsyłające do profili na Facebooku i Instagramie.

Umieszczony na stronie formularz kontaktowy umożliwia pacjentom uzyskanie szybkich odpowiedzi na nurtujące ich kwestie, a wdrożony moduł galerii zdjęć uatrakcyjnia ją.

Przeprowadziliśmy także optymalizację pod pozycjonowanie, która pozwoliła na uzyskanie pozycji mieszczącej się w top 3 wyszukiwań na najważniejsze frazy kluczowe.

Kategoria: Strony www
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: grudzień 2016
Strona www: Stomatologia Bińczycka - piękny uśmiech

Profesjonalizm w podejściu do zlecenia, spersonalizowana analiza potrzeb klienta, bardzo dobry kontakt oraz informowanie o postępie prac sprawiają, że praca z Rekinami Sukcesu to czysta przyjemność.

Katarzyna Bińczycka, właściciel
Stomatologia Bińczycka - bogato wyposażony gabinet stomatologiczny

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Mapa Google wraz z dojazdem

Wtyczki społecznościowe

Formularz kontaktowy

Moduł galerii zdjęć

Wersja responsywna

CMS Joomla

Dodatkowe:

  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up