Strona www dla gabinetu stomatologicznego

Stomatologia Bińczycka to profesjonalny gabinet stomatologiczny, prowadzony przez absolwentką Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Gabinet stomatologiczny funkcjonuje blisko takich dzielnic Wrocławia jak Stabłowice, Leśnica, Marszowice i Mokra.

Kategoria: Strony www
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: grudzień 2016
Strona www: Stomatologia Bińczycka - piękny uśmiech

Profesjonalizm w podejściu do zlecenia, spersonalizowana analiza potrzeb klienta, bardzo dobry kontakt oraz informowanie o postępie prac sprawiają, że praca z Rekinami Sukcesu to czysta przyjemność.

Katarzyna Bińczycka, właściciel
Stomatologia Bińczycka - bogato wyposażony gabinet stomatologiczny

Zakres wykonanych prac

Mapa Google wraz z dojazdem

Wtyczki społecznościowe

Formularz kontaktowy

Moduł galerii zdjęć

Wersja responsywna

CMS Joomla

Dodatkowe:

  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up