Strona www dla gabinetu stomatologicznego

Stomatologia Bińczycka to profesjonalny gabinet stomatologiczny, prowadzony przez absolwentką Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Gabinet stomatologiczny funkcjonuje blisko takich dzielnic Wrocławia jak Stabłowice, Leśnica, Marszowice i Mokra.

Stworzona przez nas strona www zawiera Mapę Google wraz z dojazdem, by ułatwić klientom dotarcie do punktu. Zamieściliśmy na niej także wtyczki społecznościowe, odsyłające do profili na Facebooku i Instagramie.

Umieszczony na stronie formularz kontaktowy umożliwia pacjentom uzyskanie szybkich odpowiedzi na nurtujące ich kwestie, a wdrożony moduł galerii zdjęć uatrakcyjnia ją.

Przeprowadziliśmy także optymalizację pod pozycjonowanie, która pozwoliła na uzyskanie pozycji mieszczącej się w top 3 wyszukiwań na najważniejsze frazy kluczowe.

Kategoria: Strony www
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: grudzień 2016
Strona www: Stomatologia Bińczycka - piękny uśmiech

Profesjonalizm w podejściu do zlecenia, spersonalizowana analiza potrzeb klienta, bardzo dobry kontakt oraz informowanie o postępie prac sprawiają, że praca z Rekinami Sukcesu to czysta przyjemność.

Katarzyna Bińczycka, właściciel
Stomatologia Bińczycka - bogato wyposażony gabinet stomatologiczny

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Mapa Google wraz z dojazdem

Wtyczki społecznościowe

Formularz kontaktowy

Moduł galerii zdjęć

Wersja responsywna

CMS Joomla

Dodatkowe:

  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa.

Marketing w branży Zdrowie I Uroda:

Prowadzisz biznes w branży Zdrowie I Uroda? Dowiedz się jak przechodzić przez kluczowe procesy dla Twojej marki!

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziesz kompleksowe artykuły dotyczące wejścia na rynek i tworzenia silnej marki oraz zwiększenia jej efektywności sprzedażowej i marketingowej. Analiza rynku, research, prowadzenie kampanii marketingowych, wdrożenie sklepu - jeśli którykolwiek z tych procesów jest dla Ciebie niejasny, zapraszamy na naszego bloga!

keyboard_arrow_up