Konfigurator drzwi online

Avanport to marka firmy Matplast oferująca drzwi zewnętrzne o nowoczesnym designie, wykonane z najlepszej jakości materiałów z dbałością o każdy detal i bezpieczeństwo.

Drzwi marki Avanport posiadają najnowocześniejsze rozwiązania takie jak wbudowane czytniki linii papilarnych, klawiatury numeryczne pozwalające dzielić się kodem dostępu czy centralę IIock, dzięki której można zarządzać zamkiem zdalnie.

Stworzyliśmy specjalny konfigurator drzwi online, w którym znalazło się ponad 380 bilionów wariantów. To z kolei spowodowało, iż użytkownicy w łatwiejszy sposób mogli wybrać idealny produkt dla siebie. Dodatkowo przyspieszył on proces wyceny aż o 35 minut!

Stworzyliśmy efektywną aplikację webową - konfigurator

Działania "Rekinów" cechuje terminowość, kreatywność oraz wysoka jakość wykonywanych usług.

Artur Kołodziej, właściciel
0 70

Wygenerowanych nowych wycen online miesięcznie

0 25%

Większy ruch na stronie internetowej avanport.pl

0 35 minut

Zaoszczędzonego czasu w stosunku do ręcznej wyceny

0 380

Bilionów wariantów drzwi w konfiguratorze

Podgląd realizacji
Realizacja agencji marketingowej RekinySukcesu.pl

System z wykorzystaniem Vue.js

Konfigurator drzwi online został wykonany przez agencję interaktywną z Wrocławia. Jego główne zalety to responsywność (dostęp z dowolnego urządzenia), zgodność ze standardami najważniejszych przeglądarek oraz rewelacyjna szybkość wczytywania. Serce systemu zostało oparte o framework webowy Vue.js.

Wraz z przechodzeniem kolejnych kroków stworzona została automatyczna symulacja rysująca projekt generowanych drzwi.

Funkcjonalności konfiguratora drzwi online

Użyteczność to podstawowa cecha takich projektów. Użytkownik stanie się Twoim Klientem, jeśli ułatwisz mu ścieżkę wyboru produktu oraz wyjaśnisz wszystkie wątpliwości. Zobacz, na czym skupiliśmy się projektując opisywaną aplikację webową.

Konfiguracja i wycena w locie

Konfiguracja i wycena w locie

Przechodząc konfigurator, widzisz w czasie rzeczywistym finalny wygląd drzwi. Dodatkowo na każdym etapie posiadasz podgląd na cenę. Zmiany możesz dokonywać w dowolnym momencie, a całość jest generowana automatycznie

Tworzenie wizualizacji

Tworzenie wizualizacji

Chcesz stworzyć idealne drzwi dla Twojego domu? 380 bilionów, tyle wariantów drzwi jest możliwych do wygenerowania. Dodatkowo każdy z tych wariantów posiada wizualizację.
Generowanie pdf z ofertą

Generowanie pdf z ofertą

Na podsumowaniu możesz wygenerować plik pdf z ofertą. Jeśli prześlesz formularz, taki plik otrzyma również zespół specjalistów w firmie Avanport.
Wersje językowe

Wersje językowe

Konfigurator jest przygotowany w kilku wersjach językowych. Pozwala to na wykorzystanie tego narzędzia również do pozyskania Klientów z innych krajów.

Dedykowany konfigurator online oszczędza czas

Wyobraź sobie system, który dokonuje za Ciebie automatycznej wyceny i przedstawia wizualizację projektu. Oszczędzacz czas, który możesz zagospodarować na inne tematy związane z rozwojem marki. To właśnie wykonaliśmy dla firmy Avanport.

Skontaktuj się z nami
Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up