Identyfikacja wizualna Imbir Plus

Imbir Plus to polska, innowacyjna marka świeżych soków wyciskanych z imbiru połączonych z sokami z owoców i warzyw. Soki produkowane są metodą rzemieślniczą, tłoczone na zimno, bez dodatku cukru czy konserwantów.

Wśród wielu zdrowotnych właściwości imbiru można podkreślić działanie łagodzące przeziębienie, kaszel i ból gardła, ułatwiające trawienie, zmniejszające mdłości, usprawniające krążenie krwi.

Wszystko zaczyna się od analizy rynku i strategii marketingowej

Na podstawie naszych doświadczeń możemy rekomendować firmę RekinySukcesu.pl do działań związanych z kreacją.

Agnieszka Turyńska-Gmur, koordynator projektu
0 9

Różnych etykiet

0 98%

Klientów zapamiętało Imbir Plus

0 2

Nowe kanały sprzedaży

0 550%

Wzrostu rozpoznawalności marki

Graficzna kreacja marki

Dla marki Imbir Plus przygotowaliśmy projekt logo, a także wszelkie inne potrzebne grafiki.

Najważniejszą składową tego przedsięwzięcia były etykiety butelek soku. Na podstawie stworzonego przez nas logo i dołączonej do niego księgi znaku zaprojektowaliśmy także między innymi rollup i ulotki. Ponadto w zakresie naszych usług dla Imbir Plus znalazła się analiza rynku i dobór grupy docelowej.

Nowoczesny design z dbałością o szczegóły

Raz przemyślana i zaprojektowana identyfikacja wizualna towarzyszy marce często przez całą jej historię. Dlatego z największą starannością kreujemy graficzny aspekt marki.

Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl
Imbir Plus

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up