Szkolenie z zakresu marketingu dla Career Expo

Career Expo to najbardziej rozwojowe wydarzenie rekrutacyjne skierowane do studentów, absolwentów oraz dla pracowników z doświadczeniem. Wydarzenie dotyczące targów pracy angażuje blisko 5000 uczestników i ok. 100 wystawców.

Wykonaliśmy dla nich szkolenie dla ponad 50 osób z zakresu marketingu internetowego.

Kategoria: Szkolenia
Branża: Edukacja

Data wykonania: październik 2018
Strona www: www.careerexpo.pl

Szkolenie z zakresu marketingu

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Temat: E-marketing kreatywny, czyli jak zacząć na rynku (pracy)

Szkolenie dla ponad 50 osób

Opis szkolenia:

Na szkoleniu dowiesz się m.in. jaki biznes warto dzisiaj otworzyć i jak to sprawdzić, dlaczego działania bez analityki to wielka ściema oraz jakie narzędzia trzeba znać. Poznasz konkretne (studia przypadku) kampanii marketingowych. Nie opowiadam o tym jak to robi Coca-Cola czy Nike, tylko pokazuję jak Ty możesz zacząć działać na starcie swojej kariery.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up