Szkolenie marketingowe dla KARR

Forum Bosskich to cykl szkoleń z zakresu biznesu, coachingu, psychologii skierowany do kobiet z regionu karkonoskiego. W trakcie konferencji kobiety mogły promować swoje projekty, przedsiębiorstwa i marki, uczestnicząc w szkoleniach, panelach dyskusyjnych i networkingu.

Cykl organizowany jest przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na terenie subregionu jeleniogórskiego. W II Forum Bosskich Mateusz Biernacki z firmy RekinySukcesu.pl prowadził warsztat coachingowy „Social Media a biznes – czy, kiedy, jak?”.

Prowadzimy skuteczne szkolenia dla firm

0 27

Tyle narzędzi przedstawiono podczas szkolenia

0 100

Przeszkolonych osób na II Forum Bosskich

0 9/10

Średnia ocena w ankiecie ze szkolenia

0 60

Minut dodatkowych konsultacji dla uczestników po szkoleniu

Uczymy marketingu w internecie

Dla Forum KARR przeprowadziliśmy szereg szkoleń dotyczących szeroko pojętego e-marketingu. Tak jak w przypadku każdego naszego szkolenia, dobór treści i sposobów przekazania wiedzy był każdorazowo dostosowywany do oczekiwanej grupy odbiorców. Dzięki temu z naszych szkoleń można wynieść naprawdę wiele – nie tylko długopisy ;)

Stawiamy na praktyczną wiedzę. Podczas jednego ze szkoleń nauczyliśmy słuchaczy podstaw marketingu w portalach społecznościowych. Od fundamentów działania tych portali, poprzez metody tworzenia treści, na automatyzacjach kończąc.

Wykorzystujemy własne doświadczenie, jak i teoretyczną wiedzę pozyskaną z innych źródeł. Jako agencja marketingowa na co dzień stosujemy prezentowane podczas szkoleń rozwiązania. Wiemy więc o nich bardzo dużo i chętnie się tą wiedzą dzielimy.

Oferta szkoleń

Jesteśmy na bieżąco

Podczas naszych szkoleń przekazujemy wyłącznie aktualne i sprawdzone wiadomości. Dzięki temu współpraca z Forum KARR nie ograniczyła się do jednego szkolenia. Poniżej możesz zobaczyć, jak wypadliśmy podczas II Forum Bosskich zrealizowanego dla KARR.

Skontaktuj się z nami
Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up