Strona internetowa Willi Parkowych

Wille Parkowe to wyjątkowe apartamenty zlokalizowane w trzech budynkach w Polanicy-Zdroju, w otoczeniu zieleni tuż przy Parku Zdrojowym. Wykonane przy użyciu najnowszych technologii i w wysokim standardzie budynki są tanie w eksploatacji, energooszczędne i wygodne.

Każdy apartament posiada balkon lub taras, do lokali na parterze przylegają ogródki. Teren Willi Parkowych jest strzeżony i monitorowany, co daje wysokie poczucie bezpieczeństwa lokatorom. Inwestycja zrealizowana jest przez znanego i cenionego dewelopera, firmę EURO-DOM.

Stworzyliśmy intuicyjną stronę www, która pozytywnie wpłynęła na sprzedaż mieszkań, dzięki czemu realnie przełożyło się to na zyski. Witryna została stworzona w oparciu o nowoczesne rozwiązania, by pomóc użytkownikowi w jak najprostszy sposób poruszać się po niej. Dodatkowo zmniejszyliśmy czas jej ładowania o 80% w porównaniu z poprzednią.

Dla Willi Parkowych prowadziliśmy również działania SEO, by strona jak najwyżej pozycjonowała się w wynikach wyszukiwania oraz prowadziliśmy kampanie online, które dzięki odpowiedniemu targetowaniu umożliwiły dotarcie do odpowiednich odbiorców.

Stworzyliśmy stronę www ułatwiającą sprzedaż mieszkań

Agencja interaktywna i marketingowa RekinySukcesu.pl realizowała dla spółek Grupy EURO-DOM działania promocyjne polegające m.in. na budowie trzech stron internetowych, stworzeniu i prowadzeniu profilu na Fejsbuku oraz zarządzaniu optymalizacją i reklamami w sieci internetowej. Podczas dotychczasowej współpracy przedstawiciele Agencji wykazali się rzetelnością, terminowością, umiejętnością elastycznej współpracy i zrozumieniem naszych potrzeb. Usługi były wykonywane fachowo z dotrzymaniem zobowiązań i uzgodnień.

Paweł Kowalew, Dyrektor Sprzedaży
0 10

Sprzedanych apartamentów od rozpoczęcia naszej współpracy przez kolejne 5 miesięcy

0 1348%

Wzrost użytkowników na stronie www dzięki działaniom SEO i kampaniom online

0 7%

Wynosi współczynnik konwersji pozyskania danych (kontaktu) od zainteresowanej osoby

0 80%

Zmniejszenie czasu ładowania nowej strony www w stosunku do poprzedniej

Podgląd realizacji
Realizacja agencji marketingowej RekinySukcesu.pl

Responsywna strona internetowa

Stworzona przez agencję interaktywną Wrocław strona internetowa wille-polanica.pl, jest dostępna na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Potencjalni klienci mają wygodną wersję wyszukiwania mieszkania na smartphonie, tablecie czy laptopie z ekranem dotykowym.

Dostęp do konsultanta dzięki systemowi typu live chat zwiększa pulę kanałów kontaktu i pozytywnie wpływa na wyższą konwersję (pozyskanie danych) potencjalnych Klientów.

Jak zwiększyć sprzedaż apartamentów w Polanicy-Zdroju?

Dla dewelopera z Wrocławia firmy - EURO-DOM, wykonaliśmy szereg funkcjonalności oraz zaprojektowaliśmy strategię działań reklamowych. Nasze pomysły zwiększyły sprzedaż w trudnym okresie jesienno - zimowym. Poniżej kilka ważnych aspektów naszych działań.

Wille Polanica - konfigurator do wyboru mieszkań

Interaktywna wyszukiwarka mieszkań

Z myślą o użytkownikach końcowych stworzony został konfigurator z asynchronicznym wczytywaniem i szybkim wyborem apartamentów.

System dla dewelopera nieruchomości

Kampanie Google Ads (AdWords) i pozycjonowanie

Analiza zachowań potencjalnych Klientów pozwoliła nam stworzyć model dla puli fraz kluczowych oraz tzw. długiego ogona. Odpowiednia optymalizacja SEO oraz pozyskiwanie linków wpłynęło znacząco na liczbę wejść na stronę www. Całość zasilana jest punktowymi kampaniami (display, remarketing, sieć wyszukiwania) Google Ads (AdWords).
Prosta obsługa strony internetowej

Precyzyjna analityka

Cały proces oparty jest o regularną analizę danych w Google Analytics. Podpięcie odpowiednich konwersji, segmentacja i wiedza z zakresu tworzenia celowanych raportów pozwala nam osiągnąć oczekiwane wyniki. Dodatkowo nagrywane są sesje zachowań użytkowników dzięki usłudze Yandex Metrica.

Kanały dotarcia do Klienta na miarę czasów

Nie boimy się wprowadzać i testować innowacyjnych pomysłów i technologii. Powiadomienia PUSH, automatyczne newslettery czy niestandardowe formy w kampaniach online pozwalają dotrzeć do nowej grupy potencjalnych Klientów. Jeśli przebywasz w okolicach Willi Parkowych, z dużym prawdopodobieństwem zobaczysz naszą reklamę.

Skontaktuj się z nami
Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up