Outsourcing dla Kredyt Inkaso

Grupa Kapitowałowa Kredyt Inkaso to jedna z trzech największych, polskich firm zarządzających wierzytelnościami, prowadząca 600 tys. spraw o wartości nominalnej ok. 4 mld zł.

Spółka kieruje się społeczną odpowiedzialnością biznesu, wspierając i doradzając osobom nadmiernie zadłużonym. Kredyt Inkaso działa z zachowaniem najwyższych standardów, etycznie, z szacunkiem i tolerancją.

Efektywna obsługa marketingowa

0 12

Strategii reklamowych z wykorzystaniem nowych kanałów dotarcia

0 30%

Zmniejszenie kosztów dotarcia do dłużników, dzięki innowacyjnym kampaniom online

0 20

Nowych, responsywnych i użytecznych stron internetowych typu landing page

0 35%

Zwiększona efektywność odzyskiwania należności dzięki kampaniom online

Podgląd realizacji
Realizacja agencji marketingowej RekinySukcesu.pl

Mobile to klucz do sukcesu w tej branży

Strona internetowa, fanpage i reklamy są po to, aby twoja firma zarabiała. Dzięki naszej usłudze outsourcingu, dla Kredytu Inkaso, znacznie poprawił pozycje firmy w internecie.

Jednym z kluczowych zabiegów były urządzenia mobile. Ponieważ badania wskazują, że już ponad połowa wejść na strony internetowe pochodzi z urządzeń mobilnych. Dlatego landing page dla firmy Kredyt Inkaso, jest dopasowany do wszystkich popularnych przeglądarek i urządzeń.

Wybrane działania z całościowej obsługi marketingowej

Facebook i Instagram Ads

Kampanie Facebook i Instagram Ads

Wymyśliliśmy koncepcję i przygotowaliśmy niezbędne materiały do kampanii remarketingowej w portalach Facebook i Instagram.

Kampanie offline

Kampanie offline

Przygotowaliśmy materiały potrzebne do przeprowadzenia kampanii nie tylko w Internecie.

Sukces naszego klienta to i nasz sukces

Wykonaliśmy wiele działań, aby nasz klient powiększał swoje zyski. A zadowolony klient to paliwo dla nas do dalszego działania. Doradztwo to podstawowy filar współpracy z Klientem. Dzięki niemu powstają tak niestandardowe formy, jak poniższa animacja 2D.

Skontaktuj się z nami
Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up