Kampanie marketingowe dla Kredyt Inkaso

Kredyt Inkaso SA to profesjonaliści w zakresie obsługi długów. Spółka prowadzi również działalność edukacyjną ze swoimi interesariuszami i zajmuje się promowaniem oszczędnego sposobu życia. Ich głównym założeniem jest hasło: Po pierwsze Ludzie - czego konsekwentnie przestrzegają.

Kategoria: Kampanie
Branża: Finanse

Data wykonania: styczeń 2019
Strona www: Kredyt Inkaso - zarządzanie wierzytelnościami

Z Rekinami współpracujemy już od dłuższego czasu. Są agencją, która podchodzi do powierzonych zadań bardzo rzetelnie i profesjonalnie, a poprzez planowanie i poukładanie zadań nie musimy się martwić o założone terminy :) Podczas współpracy nad projektami zawsze starają się sprostać oczekiwaniom klienta. Polecam! :)

Marta Adamowicz, specjalista d.s. marketingu
Kredyt Inkaso - obsługa długów

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Materiały graficzne do kampanii offlinowych

Kampanie Google Ads (AdWords) (remarketing)
 

Kampanie FB Ads (remarketing, lookalike)

Animacja 2D

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up