Sklep internetowy dla firmy LuxArtis

Lux Artis (łac. Światło Sztuki) to działające od 2015 roku wydawnictwo artystyczne założone w Legnicy. Dla tego Klienta zrealizowaliśmy sklep internetowy. Umieściliśmy w nim formularz kontaktowy — dzięki niemu ułatwiliśmy kontakt z potencjalnymi Klientami marki.

Istotnym elementem witryny jest blog, pozytywnie wpływający na pozycjonowanie. Na stronie znajdują się slidery i obszerna galeria zdjęć, a także mapa z dojazdem, by ułatwić dostanie się do sklepu stacjonarnego.

Wdrożyliśmy proces zakupu na dwa sposoby, dzięki czemu użytkownik może zdecydować, czy chce się zalogować, czy nie — istnieje możliwość dokonania zakupu jako gość. Zadbaliśmy o wersję responsywną sklepu, by dopasować go odo urządzeń mobilnych, bo jak wiadomo, coraz więcej osób w taki sposób dokonuje zakupów.

LUXARTIS - wydawnictwo artystyczne

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Formularz kontaktowy

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych),

Animacje graficzne

CMS Joomla

Proces zakupu produktu na 2 sposoby, z logowaniem i bez

Moduł slidera i galerii zdjęć

Moduł bestseller - najczęściej sprzedawane

CMS Joomla + HikaShop

Aktualności, blog

Mapy z dojazdem

Dodatkowe:

  • Informacja o wykorzystywaniu cookies.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up