Projekt logo dla inspektora nadzoru

SPDP Budownictwo to profesjonalny nadzór nad robotami budowlanymi - od komercyjnych po przemysłowe. SPDP wykonuje inspekcje nadzoru inwestorskiego, świadczy między innymi usługi kierownika budowy i robót. Swoje zadania realizuje jak najszybciej, jak najprościej i - oczywiście - jak najlepiej.

Kategoria: Identyfikacja wizualna
Branża: Nieruchomości

Data wykonania: sierpień 2018

Profesjonalnie zrealizowana strona wraz z podbudową marketingową. Przedmiot umowy wykonany w uzgodnionym terminie. Strona zbiera pochwały wśród branżystów z IT.

Damian Płokita, właściciel
SPDP Budownictwo - nadzór budowlany

Zakres wykonanych prac

Logo

Księga znaku

Wizytówki

Realizacja SPDP

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up