Projekt logo dla inspektora nadzoru

SPDP Budownictwo to profesjonalny nadzór nad robotami budowlanymi - od komercyjnych po przemysłowe. Wykonuje inspekcje nadzoru inwestorskiego, świadczy między innymi usługi kierownika budowy i robót. Swoje zadania realizuje jak najszybciej, jak najprościej i - oczywiście - jak najlepiej.

Dla SPDP stworzyliśmy identyfikację wizualną. Zakres wykonywanych prac:

  • stworzenie logo - odpowiedni symbol marki pozwala zbudować jej rozpoznawalność na rynku, a wykorzystana przez nas kolorystyk jest spójna z ogólnym wizerunkiem firmy,
  • księga znaku - określa z jakich elementów zbudowane jest logo i dokładnie je opisuje, by później móc wykorzystywać je w druku oraz online,
  • wizytówki - czytelne, odpowiednio przygotowane, pozwalają potencjalnym klientom na szybki kontakt.

Kategoria: Identyfikacja wizualna
Branża: Nieruchomości

Data wykonania: sierpień 2018

Profesjonalnie zrealizowana strona wraz z podbudową marketingową. Przedmiot umowy wykonany w uzgodnionym terminie. Strona zbiera pochwały wśród branżystów z IT.

Damian Płokita, właściciel
SPDP Budownictwo - nadzór budowlany

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Logo

Księga znaku

Wizytówki

Realizacja SPDP

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up