Marketing z wykorzystaniem wyszukiwarki Google – jak pozyskiwać Klientów? Praktyczne podejście

Marketing z wykorzystaniem wyszukiwarki Google to seria szkoleń zorganizowana przy współpracy z Wrocławskim Centrum Transferu Technologii przy Politechnice Wrocławskiej dla przedsiębiorców z Dolnego Śląska. Mateusz Biernacki z firmy RekinySukcesu.pl poprowadził 5 wydarzeń, które odbyły się w pięciu miastach w Polsce w 2023 roku. Podczas nich pokazywał jakie możliwości firmom z różnych branż daje wyszukiwarka Google, wyjaśniając podstawowe pojęcia z tego zakresu. Szkolenie dotyczyło także optymalizacji strony www pod pozycjonowanie, wyposażając uczestników w cenną wiedzę na temat narzędzi i metody doboru fraz kluczowych i praktyczne rozwiązania do zastosowania. Kolejna część poświęcona była kampaniom Google Ads, ich opłacalności, narzędziom i propozycjom rozwiązań dla dużych oraz małych firm. Przedstawione zostały metody internetowej analityki i możliwości pomiaru efektywności działań.

Prowadzone przez Mateusza Biernackiego szkolenia oparte są na szerokiej wiedzy, zdobytej przez lata pracy w branży internetowego marketingu. Prowadzący jest wyposażony zarówno w solidne teoretyczne podstawy, jak i praktyczne doświadczenia. Wszystko to sprawia, że przygotowane prezentacje są kompleksowe oraz wartościowe.

Co więcej, dla Mateusza Google Ads to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Dzięki temu szkolenia są nie tylko wypełnione wiedzą przekazywaną z dużym zaangażowaniem, ale też stanowią inspirację do dalszego zgłębiania tematu.

Kategoria: Szkolenia
Branża: Edukacja

Data wykonania: 2023
Strona www: WCTT - międzynarodowa współpraca biznesowa

W pigułce dostajemy wiele informacji na temat narzędzi do wykorzystania [...], które są cenne, a pozyskanie ich w inny sposób wymagałoby masę czasu

Grzegorz Styrcz, Browar Wielka Sowa

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Marketing w branży Edukacja:

Prowadzisz biznes w branży Edukacja? Dowiedz się jak przechodzić przez kluczowe procesy dla Twojej marki!

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziesz kompleksowe artykuły dotyczące wejścia na rynek i tworzenia silnej marki oraz zwiększenia jej efektywności sprzedażowej i marketingowej. Analiza rynku, research, prowadzenie kampanii marketingowych, wdrożenie sklepu - jeśli którykolwiek z tych procesów jest dla Ciebie niejasny, zapraszamy na naszego bloga!

keyboard_arrow_up