Strona internetowa QuWireless

QuWireless to polska marka, która zajmuje się projektowaniem i produkcją anten Wi-Fi, LTE oraz 5G dedykowanych do routerów firmy Teltonika. Wśród konkurencji wyróżnia ich jakość produkowanych anten, bardzo sprawna dystrybucja, przestrzeganie wszystkich międzynarodowych standardów oraz wyspecjalizowany zespół techniczny (anteny na zamówienie). QuWireless sprzedaje swoje produkty na ternie Europy, Afryki, Azji, Australii i obu Ameryk.

Klient oczekiwał, aby na jego stronie internetowej można było zapoznać się z całym asortymentem, który oferuje QuWireless, od anten Wi-Fi, aż po akcesoria do routerów. Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z obsługi strony i przeglądania katalogu produktów, została ona zoptymalizowana, co przekłada się na świetne wyniki wczytywania strony, jak i jej funkcjonowania. Istotne są również oczywiście kwestie estetyczne - zadbaliśmy o kolorystykę spójną z wizerunkiem marki oraz zastosowaliśmy atrakcyjne wizualnie rozwiązania, takie jak na przykład nowoczesne animacje.

Dodatkowo witryna ta miała zawierać wszystkie niezbędne informacje o firmie, dokumentacje i pliki do pobrania dla wszystkich produktów. Warto wspomnieć o tym, że każdy z produktów ma automatycznie generowane specyfikacje PDF, które zawierają arkusz z danymi na jego temat!

Istotną rzeczą było tutaj dokładne przyporządkowanie produktów do ich kategorii oraz właściwości. Zadbaliśmy o to, aby poszukiwanie konkretnych artykułów było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze, dzięki wprowadzeniu opcji filtrowania! Dzięki niemu w łatwy sposób można znaleźć anteny po wybranych według potrzeb parametrach. Wykonana przez nas wyszukiwarka generuje również listę kompatybilnych produktów, do zdefiniowanych przez Klienta wymagań.

Warto wspomnieć, że witryna posiada zakładkę z aktualnościami, gdzie użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej o realizacjach czy success story firmy QuWireless. W celu ułatwienia komunikacji z marką, na stronie umieściliśmy również formularz kontaktowy oraz taki, dający możliwość zapisania się do newslettera.

Podgląd realizacji
Realizacja agencji marketingowej RekinySukcesu.pl

Responsywna strona internetowa wraz z dopracowanym i funkcjonalnym katalogiem produktów

Strona została stworzona pod kątem responsywny, dzięki czemu dostosowuje się ona do wielkości wszystkich ekranów. Stawiamy na to, aby każdy użytkownik, niezależnie od posiadanego sprzętu, miał łatwy i czytelny dostęp do treści na stronie.

Responsywna strona internetowa dla QuWireless została zaprojektowana tak, aby każdy użytkownik, niezależnie od wielkości urządzenia, mógł w prosty i przyjemny sposób zapoznać się z ofertą firmy. W związku z tym postanowiliśmy postawić mocny nacisk na to, aby przeglądanie katalogu, jego filtrowanie oraz przeglądanie produktów było tak samo przejrzyste i łatwe, jak na wersji komputerowej!

Strona bogata w funkcjonalności

Strona internetowa dla QuWireless została przygotowana pod kątem wielu różnych funkcjonalności, które mają wyróżnić ją na tle konkurencji, jak i ułatwić korzystanie z niej. W związku z tym dokonaliśmy wielu działań, dzięki którym strona jest w pełni funkcjonalna i kompletna, co przekłada się na większą ilość osób, które ją odwiedziają!

Generowanie PDF

Automatyczne generowanie plików PDF dla produktów

Dla każdego z produktów na stronie generowane są pliki PDF w zautomatyzowany sposób! Wygenerowanie wszystkich specyfikacji w formie PDF zajmuje tylko 20 sekund!
Zaawansowana wyszukiwarka

Zaawansowana wyszukiwarka

Przygotowana przez nas wyszukiwarka w prosty spośób potrafi wyszukać filty po zastosowaniu konkrentych parametrach i innych filtrach. Jako efekt końcowy użytkownik otrzymuje wygenerowaną listę kompatybilnych produktów!
Interaktywna mapa

Interaktywna mapa dystrybutorów

Strona posiada interaktywną mapę z wszystkimi dystrybutorami, z którymi współpracuje firma. Są oni zaznaczeni w formie pinezek, które po kliknięciu pokazują szczegółowe dane na ich temat.
Formularz

Formularze kontaktowe

Na stronie przygotowane są formularze kontaktowe, dzięki którym użytkownik strony może w łatwy sposób nawiązać kontakt z firmą. Dzięki zabezpieczeniu reCaptcha v3 formularze są chronione przed spamem!
Newsletter

Newsletter

Newsletter jest idealnym sposobem, aby zbudować relacje z użytkownikami strony, co w efektywny sposób przekłada się na lepszą sprzedaż.
Aktualności

Aktualności

Wprowadziliśmy system blogowy, dzięki któremu w łatwy sposób można dzielić się nowinkami ze świata banży oraz z życia firmy, jak i zgarnąć szersze grono odbiorców!

Pozycjonowanie kluczem do sukcesu

Poprzedzone odpowiednim researchem oraz odpowiednio zaplanowane pozycjonowanie strony, to szansa na pozyskanie bezpłatnego ruchu z wyszukiwarek. Aby tak się stało, trzeba stale pracować nad jak najwyższą pozycja strony:

  • wspólnie z Klientem wytypowaliśmy najważniejsze frazy kluczowe i podzieliliśmy je na kategorie,
  • wprowadziliśmy monitoring pozycji dla tych fraz, aby stale kontrolować sytuację i móc bezzwłocznie reagować na ewentualne zmiany,
  • wykonaliśmy pełny audyt techniczny (wraz z analizą crawl budgetu i wydajności strony),
  • wdrożyliśmy optymalizacje wydajności pod kątem podstawowych wskaźników internetowych, aby mieć pewność, że strona szybko się ładuje i wszystkie jej funkcjonalności działają prawidłowo,
  • przygotowujemy efektywny link-building na podstawie analizy konkurencji,
  • regularnie optymalizujemy treści na stronie pod kątem wskazanych przez Klienta fraz, korzystając z profesjonalnych narzędzi SEO,
  • stale planujemy dalsze działania, bacznie śledząc statystyki zarówno z Google Search Console, jak i innych wartościowych narzędzi.

Żadna branża Rekinom niestraszna!

Ze względu na specyfikę branży Klienta i jego wysokie oczekiwania, dołożyliśmy wszelkich starań, aby realizowane przez nas działania były skuteczne i poparte sukcesywnym researchem. Współpracę z QuWireless rozpoczęliśmy od omówienia strategii działań oraz wyznaczenia fraz kluczowych z podziałem na kategorie. Podczas licznych konsultacji ustalaliśmy, czy przybrany przez nas kierunek jest odpowiedni, aby sprostać wymaganiom i osiągnąć wyznaczone cele.

Istotne było dla nas stworzenie dopracowanego w każdym calu katalogu produktów, aby każdy mógł znaleźć odpowiedni artykuł dla siebie, na podstawie podanych parametrów. Wyszukiwarka pozwala także na automatyczne generowanie listy kompatybilnych anten!

Odpowiednio dobrana kolorystyka, nowoczesny design oraz intuicyjny interfejs sprawiły, iż strona stanowi spójną i funkcjonalną całość. Gwarantujemy, że podczas współpracy z nami odkryjesz ocean wartościowych pomysłów!

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up