Identyfikacja wizualna firmy Matplast

Matplast Spółka z o. o. powstała jako prywatne przedsiębiorstwo w 1998 roku, w okresie dynamicznego rozwoju branży okiennej, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na nowoczesne rozwiązania w dziedzinie stolarki budowlanej. Firma szybko objęła pozycję lidera na lokalnym rynku i status ten utrzymuje i umacnia do dziś.

Kategoria: Identyfikacja wizualna
Branża: Produkcja

Data wykonania: wrzesień 2015
Strona www: Matplast - lider rynku okiennego

Działania "Rekinów" cechuje terminowość, kreatywność oraz wysoka jakość wykonywanych usług.

Artur Kołodziej, właściciel
Matplast - projekty graficzne

Zakres wykonanych prac

Logo

Księga znaku

Kartka świąteczna

Projekt wizytówki

Teczka

Kalendarz

Grafiki na potrzeby Facebooka

Wizualizacje wykonanych projektów

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up